Mitäpä kaupungin vanha komitea tänään päätti ?

tulevaan
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Keskus komitea on päättänyt panna vr, makasiiniin myyntiin siinnäkin on hometta
ei voi tehdä lämmintä tilaa edes nuoriso käyttöön
Näillä kriteireillä taitaa kohde olla vaikea myydä ?

Äänestä

Nurmeksessa tehdään näköjään kiinteistöjäjestelyjä jopa keksityn homevaurion vuoksi.Aika moni on onnistunut,mutta ei kaikki.Jatkossa kannattaa kyseenalaistaa kaikki,ellei ole puolueeton tutkimus.Pitäkäähän uudet valtuutetut siitä huoli.

Äänestä

Ei kai siinä mistään homeesta ole kysymys vaan kaikenlaisista kemikaaleista jolla tuon makasiinin lattiat ja rakenteet on kyllästyneet vuosien saatossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


samaa rataa kirjoitti:

tulevaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu