Sanotaan Paavo Väyrysen olleen KGB:n juoksupoika. Pitääkö tämä paikkaansa? Kertokaa kepuloiset.
KGB ja Paavo Väyrynen.
Sapiens dux
864
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyllä pitää. Valitettavasti.
Ihan puhdas KGB:n juoksupoika oli. Toimi, kuin puudeli.
Annahan nyt HV olla vaikka kuinka v-tuttaa. Ei Sinusta miehen vastusta ole missään eikä kenellekään.
Sitäpaitsi valehtelet kuin sika ja munaat tyhmyyttäsi itsesi joka käänteessä. Minä sentään olen ainakin suora ja rehellinen.
Luulisi suomalaisilla olevan tärkeämpääkin pohdittavaa Suomen ja maailman nykyisessä kriittisessä tilanteessa. Jopa Suomi24-suomalaisilla.
Ei ole,meitä demareita ottaa kupoliin, kun Keskusta on menemässä ohi kanntuksessa. Otamme käyttöön kaikki mahdollisuudet hiettää lokaa Keskustan päälle.
juu..
mutta mitä sanotaan
%-korsimosta
kekkosesta
hymy-eikasta
ämyri-ruokolasta
fax-annukasta
jalkapuoli-jopista..
Kaulapanta tsuhnia kaikki tyyni.
Taisi käydä niiin, että kekkosen ja korsimon hankkimat ruplakassat tulivat maalaisliitto-kepulle kalliiksi. Niiden takaisinmaksu ei pääty koskaan. Kremlin satraapit usuttavat keput säännöllisesti nato-haukkuun.