Toivottavasti mies

Kuulen vielä sinun komean seksikkään äänen puhelimessa. Hitto en ole kellään kuullut niin upeaa ja möreää ääntä.
9207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onkos tuo ihme. Seksiä saamattoman byllerön vartalo nyt värisee kun kaupassa kuitin sattuukin ojentamaan naiskassan sijaan mieskassa. Heti kotiin tultuaan on täällä kyselemässä onkohan tämä kyseinen mieskassa tuntenut saman energian virtaavan lävitseen kun samaan aikaan koskevat kuittipaperiin.

Äänestä
  • Ai sit, jos nämä kummatkin sekä kassa, että asiakas olisivat hoikkia, niin heidän välillään heti synkkaisi ja kulkisi kunnon värinä.

    Äänestä

  • Idiotismi tarttuu kirjoitti:

    Ai sit, jos nämä kummatkin sekä kassa, että asiakas olisivat hoikkia, niin heidän välillään heti synkkaisi ja kulkisi kunnon värinä.

    Eihän siinä niin sanota. Vain Byllerö toimii noin koska kuitin saaminen on suurin huomionosoitus mitä miehiltä saa.

    Äänestä

  • takas todellisuuteen kirjoitti:

    Eihän siinä niin sanota. Vain Byllerö toimii noin koska kuitin saaminen on suurin huomionosoitus mitä miehiltä saa.

    Kyllä kuitti pitää saada kysymättä, jos tuote on viallinen sitä on vaikea palauttaa ilman kuittia. Huvittaa, kun jotkut sanovat polleana etteivät tarvitse kuittia..

    Äänestä

  • kaukaa..viisas kirjoitti:

    Kyllä kuitti pitää saada kysymättä, jos tuote on viallinen sitä on vaikea palauttaa ilman kuittia. Huvittaa, kun jotkut sanovat polleana etteivät tarvitse kuittia..

    joo, mun muumitikkari oli halki, pirhana, kun en ottanut kuittia:(

    Äänestä

No se normi viskbasso...kun tykkään viskiä juoda ja aski tupakkia tulee polteltua pävässä..vaimokin kyllä jo on..

Äänestä

Ei muuta kuin soitat uudestaan samalle miehelle ja annat väristä.

Äänestä

Kirjoititkos myös viestin, jossa kerrottiin ihanasta miehestä joka tuli käytävässä vastaan?..:)

Äänestä
  • kyllä ;) ja monta, monta muuta viestiä. Hän vaan on niin ihana, sydänparkani o n mennyttä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vartalossani värisi kirjoitti:

Kuulen vielä sinun komean seksikkään äänen puhelimessa. Hitto en ole kellään kuullut niin upeaa ja möreää ääntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu