Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pitkässä kullissa

tyviosa jää kokonaan käyttämättä
9222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Nimenomaan, ja tällöin miehen häpy ei pääse koskettamaan naisen häpyä ja naiset kuulemma tykkäävät siitä kun miehen häpy ihanasti painaa klitorista ja muita ulkosynnyttimiä.

Jotkut naiset tykkäävät kun kalu painaa vaginan takaseinää, mutta moni on sitä mieltä, että se tuntuu hieman epämiellyttävältä ja että lyhyempi kulli on parempi.

Äänestä
  • Niin no selin vaginan takaseinän painaminen on sellainen juttu, että kyllä moni nainen kohtuudella tykkää pohjiin ottaa, mutta joku 20cm ottaa pohjaan jo vähintään 5cm, niin se on jo liikaa.

    Homot tykkää kuvusta ja ne on ison perään. Eihän miehen paskantamista varten olevan perseen penetrointi voi tervepäisestä ukosta tuntia kivalle - siis siitä joka ainakaan ottaa perseeseen? Pitää oöla konkinsortin kipuun totutettu isän perseraiskaama ja vääristynyt persoona?

    Äänestä

Niin on, mutta minkö verran vaikka OIKEASTI 18cm lemmennuijjasta jää ulos keskimäärin?

Olen lukenut, että tyvimuna tekee naiselle höpöä ja just siksi se perus 13 - 14cm on paras. Terska myöskin, kun sillä koko pillun mitalla nussii ja välillä pohjassa nytkyttelee, niin kylläpä ulisee daami orkuissaan. Ulos käyttökjä ja pilluhuulten terolla hieroskelua ei sovi hyväkyrpäisen oanomiehen unohtaa. Terpan lun ottaa pilluhuulille, niin se pillu oikeen imee sitä munaa ja tyydyttävää terskaa sisälleen. Ainakin oma suht. syväpilluinen naiseni tykkää tästä..
Synnytysten jälkeen tuhero madaltunut.

Monet kaltaiseni isokyrvät ja itseään isokyrvukau luulevathan nai ilmeisesti niin, että tunkee sen molon välisin sisään ja polkee kuin tulpatonta mopoa. Kyllä naista pitää tunnustella ;)

Vaan mustäpä tänkään palstan molopäät osaa näitä juttuja, kun eihän ne ole ikinä saaneet. Jotain pornoa kattovat ja homo-porkkaa, niin vääristyyhän siinä. Kohta ei osaa muuta kuin jatkaa ononointia ja perseteijjästä mittailua. Välillä oyetaan lähikuvaa pinnistetystä mulkusta, ja usommallehan se näyttää. Aina kuitenkin sormiin sun muijin kuvassa näkyviin vertaamalla voi todeta, että perusjortti lähikuvissa. - Miksi efes kuvata - epävarmuuttako? Tai mitata? Onhan toki ymmärrettävää, että kun ei mulkulle mitään käyttöä ole, niin alkaa sitä miettiä että mikähän tää on, ja sitä sitten mittaillaan ja valikuvataan vertailum vuoksi. Netissä sitten jokainen aina pistää vähän edellistä paremmaksi kusettamalla tai mittaamalla vähän omaperäisesti :)

Äänestä
  • Hyvin sanottu. Vähän ehkä noita kirjoitusvirheitä sun tekstissä, mutta asiaa kirjoittelet kyllä! Mä luulen, että moni palstalainen ei vaan kestä sitä kun puhut totta.

    Äänestä

  • right on kirjoitti:

    Hyvin sanottu. Vähän ehkä noita kirjoitusvirheitä sun tekstissä, mutta asiaa kirjoittelet kyllä! Mä luulen, että moni palstalainen ei vaan kestä sitä kun puhut totta.

    Mietihän uudestaan että kuka ei kestä totuutta? Kuka on useasti jo uhannut tappamisella, hakkaamisella, haukkunut kaikki palstalaiset ja raivonnut? kuka ei kestä totuutta?

    muutenkaan asuksella ei ollut munaa vastata siihen että mitä sen nainen olisi mieltä kun tietäisi että miehensä uhkaa toistuvasti tappaa ihmisiä. Jos asuksella on munaa niin vastaa.

    Äänestä

  • right on kirjoitti:

    Hyvin sanottu. Vähän ehkä noita kirjoitusvirheitä sun tekstissä, mutta asiaa kirjoittelet kyllä! Mä luulen, että moni palstalainen ei vaan kestä sitä kun puhut totta.

    No näin oon itelli ajatellu, sinä puot sen sanoiksi.
    Suomalainen mies on herkkä ktitiikille. Mutta sitä se heikko itsetunto teettää?

    Kirjoitusvirheet johtuu kännystä kirjoittamisesta...

    Äänestä

pituutta pitää olla niin että voi hyvin liutella,ettei heti nylpähdä vahingossa pihalle kokonaan.ei se pituus mutt,kun välillä oon nähnyt tosi paksunkin niin ohoh...siinäpä käykin jo heikkopäistä hirvittämään.

Äänestä

Tässäpä ketjussa Asus taas kehuskelee pienen kulllin tuomaa autuutta...Oli tuohon ehkä jonkun muunkin kirjoitus lipsahtanut väliin, mutta harvoin tuollaista pienen kyrvänpätkän motivoimaa soopaa saa lukea muualta, kuin täältä itkupalstalta.

Kuinka moni pienen 12-14-senttisen omistaja ei vaihtaisi sitä pulleaan kakskytsenttiseen? Josta voi ottaa sen 14 ja jää vielä varakulliakin...

Sitähän minäkin. Joka ainoa vaihtaisi;)

Asus tietää myös mistä homot tykkää. Näinhän hän mainitsi tuossa yläpuolella. Mistä Asus tiedät vai saitko tiedon sen jälkeen, kun tulit kaapista täällä? Epävarmuus omasta seksuaaalisuudesta saa nuijan homottelemaan, mutta olisi luullut kaapistatulon auttavan siinä asiassa.

Ja kunnon koprofiilin tavoin, yksikään juttu ei lipsahda näppikseltä ilman peräsuolen tuotoksia...
Aika pervoa puhua koko ajan paskantamisista ja paskojen puristeluista. Hyi vittu, mikä taukki. Jos joskus täysipäisen akan saisit, niin älä ihmettele, jos et sitä enää näe ensimmäisenä yhteiseksi tarkoitettuna aamuna.

Äänestä
  • Mun akka on yäyspäinen, ei se muuten olis ammatissaan:)

    Homoseksistä ei ole kokemusta, mutta voi päätellä kyllä siitä touhsta paljon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on huonopuoli kirjoitti:

tyviosa jää kokonaan käyttämättä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu