Juttu seuraa

ainakin riittä.
Olit ujo ja minä hiljainen ja kaikki muu sälä päälle

???
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikkien muitten seurassa oot aika puhelias mutta sitte mun seurassa et, tuli jotenki sellanen olo että sulla on epämukava- tai melkee vastenmielistä- olla mun lähellä

Äänestä
  • Surullista luettavaa.

    Äänestä

  • v'äärinkäsitys kirjoitti:

    Surullista luettavaa.

    Sun pitää oma-aloitteisesti selvittää motiivejasi mulle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pidän sut mielessä kirjoitti:

ainakin riittä.
Olit ujo ja minä hiljainen ja kaikki muu sälä päälle

???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu