Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Peniksen käsittellyä

Kaipaan hyviä vinkkejä peniksen käsittelyyn. Nautin kivuliaasta käsittelystä, mutta en keksi mitään erikoista.

Kertokaahan kokemuksia. Paikat saa olla kipeänä jälkeenpäinkin ja jälkiäkin saa näkyä muutaman pävän ajan.
121796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Siitä mulkero pölkylle ja kirveen teräpuolella kunnon napakka isku mahdollisimman lähelle kroppaa. Sitten voit tehdä makkarallasi ihan mitä haluat.

Äänestä

Kokeile pikku piiskaamista, ohut pieni vitsa tuntuu hyvältä. Rankaise itseäsi ja määrää itsellesi 10 piiskan iskua esim. vedä esinahka terskan taakse jotta herkkä osa kalustasi on paljaana ja se saa piiskan iskut. Lyö sitten piiskalla 10 perättäistä iskua kaluusi ja älä lopeta ennenkuin kaikkia iskut ovat lytöty. Tuntuu hyvältä :)

Äänestä

Ja kesällä nokkoset käyttöön.

Äänestä
  • mä oon saanu poikakaverilta nokkosvihtaa palleihin

    Äänestä

Sähköä - kiveksille, terskalle ja virtsaputkeen. Taattua käsittelyä ja jos vielä armoa antamaton kaveri käsittelijänä, niin aina paranee.

Äänestä

pumppaa penispumpulla kyrpäsi isoksi, anna sähköiskuja kyrvällesi. seksikaupasta saa paristo käyttöisiä laitteita joilla estetään orgasmin tulo ja voit nauttia nautinnollisesta masturboinnista päivittäin tuntikausia. mulla pisin yhtäjaksoinen runkkaussessio 14tuntia. ei orgasmia paristolaitteen ansiosta, ja vibra täryytti kyrpää koko päivän.

Äänestä

Olkaa varvaisia sähkön kanssa, sähkö muodostaa kudoksissa elektrolyysin joka synnyttää tiettyjä kemiallisia yhdisteitä jotka puolestaan tekevät tuhoa hermostossa. Tämän hermoston vaurioitumisen eli vähentyneen tuntoaistimuksen huomaa "hienoaistimuksen" vähenemisenä. Selitän sitä: jos tunnet höyhenenkevyen kosketuksen esim. terskan alueella niin tämän sähkön käytön aiheuttama tunnottomuus tulee esiin niin että et tunne enää "höyhenenkevyttä" kosketusta. Tuo hermoston vaurioituminen on pysyvää. Tästä aiheesta on keskusteltu paljonkin täälä suomi24 seksin otsikoiden alla. Lukekaapa, on hyvä tietää mitä seurauksia kannattaa välttää.

Äänestä
  • "Selitän sitä: jos tunnet höyhenenkevyen kosketuksen esim. terskan alueella niin tämän sähkön käytön aiheuttama tunnottomuus tulee esiin niin että et tunne enää "höyhenenkevyttä" kosketusta"

    Sama koskee varmasti myös naisten sukuelimiä. Jotkut masokisti naiset ovat kokeilleet näitä pornokaupoissa myytäviä sähköisiä "kidutusvälineitä" vaginaansa ja nänneihinsä.

    Äänestä

Hesarissa oli muutama vuosi sitten juttu nuoresta mies toimittajasta joka oli muistaakseni joka Algeriasta tai Libyasta. Toimittaja oli arvostellut silloin vielä vallassa ollutta diktaattoria ja oli pidätetty. Miestä oli kidutettu johtamalla sähköä peniksen päähän. Tuossa tavassa munan päähän laitetaan iso hauenleuka puristin. Tuskat ovat varmasti olleet sanoinkuvaamattomat ja kaiken lisäksi vapaaksi päästyään mies huomasi ettei hänellä seiso enää. Ilmeisesti sähkö on tuhonnut peniksen hermot. Miten sitten kivesten laita? Menikö kyky saada lapsia kokonaan? Kiduttajat tiesivät varmasti mitä tekivät.

Äänestä

Minulla on olut tapana pistää 4-5 puista pyykkipoikaa esinahkaan. Aluksi se tuntuu hieman kipeaältä, mutta aika nopeasti se helpottaa. Tämän jälkeen vaatteet päälle ja kaupungiille. Liikkuessa saattaa välillä sattuakin, mutta sehän on tarkoituskin
Otan yleensä noin parin tunnin käsittelyn. Pyykkipojat tuntuvat mýös mukavilta pornofilmiä katsellessa. Nytkin on pyykkipojat esinahassa.

Pyykkipoikien irrottaminen on melko kivulias toimenpide, mutta kipuajan tässä haetaan

Olen laittanut kuvia myös alastomaansuomeen

Äänestä

Löytyy paljon hyviä vinkkejä tantra hieroja, kotikäyntejä mies hieroja

Äänestä

Tavanomainen sessio tänään. Ei jälkimaininkeja.

Vaimo sitoi ohuen nyörin kivesten ja kives- siitin yhdistelmän ympärille ja pyöräytti samaa nyöriä terskan tyven ympärille.

Koska käteni olivat sidottu selän taakse oli em. nyöri tehokas ohjailuväline.
Ennen yhdyntää terska vapaaksi mutta kivesnyörin nykiminen ja pitäminen tiukalla tehosti tunnetta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sm1949 kirjoitti:

Kaipaan hyviä vinkkejä peniksen käsittelyyn. Nautin kivuliaasta käsittelystä, mutta en keksi mitään erikoista.

Kertokaahan kokemuksia. Paikat saa olla kipeänä jälkeenpäinkin ja jälkiäkin saa näkyä muutaman pävän ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu