Huvittaa kun naiset ovat olevinaan niin hienoja, vaan samanlaista paskaa se nainenkin vääntää. Olen tässä viime aikoina päässyt tapailemaan monia eri naisia ja käymään heidän kotonaan. On ollut aika järkkyä kun yksikin kävi vääntämässä tortut ja tuli hymyillen ulos vessasta. Menin käymään vähän hänen jälkeensä kusella ja hohhoijaa, pöntössö oli aivan tajuttomat jarrutusjäljet, oikein isoja kökkäreitäkin kiinni pöntössä, ja aivan karmea paskanhaju. Meinasi lentää laatta. Tietty kämppä oli naisen oma mutta voisi sitä olla hieman huomaavaisempi kun on vieraita kylässä. Silti tämä nainen leikkii hienohelmaa ja arvosteli esim. että tukkani on sotkuinen.
Tälläistä naisten käyttäytymistä entisen työpaikkani naisilta, on kuulemma naistenvessassa jätetty vessa vetämättä ja paskat ovat lilluneet siellä seuraavan kävijän iloksi. Naiset, missä ovat käytöstavat??
Naisten jarrutusjäljet vessanpöntössä
21
886
Vastaukset
- naisetkin käy kakall
Mikä oikeus miehellä on arvostella naista?
Jos naisella on kiire, niin nainen saa jättää kakkaraidat pönttöön. Olisit itse siivonnut ne, jos olet noin hienohelma. Sitä paitsi naisten kakka ei haise. Onko selvä? - ,.-.,
Minusta tässä nimenomaan on se avain ATM-ongelmaan. Sen sijaan, että naisia nostetaan johonkin jalustalle niin huomataan, että naisetkin ovat ihmisiä jotka käyvät kakalla ja piereskelevät niin loppuu tuo jalustalle nostaminen.
- ---
Naiset usein myös haluavat itse tulla nostetuksi jalustalle, vaikka sitten herahtavatkin märäksi niille miehille, jotka eivät tähän jalustatestiin lankea. Kyse on siis vain testistä. Mitä törkeämmin kohtelet naista, niin sitä varmemmin saat hänet kiiman valtaan.
- niinpä.
Kysy niiltä epäsiisteiltä naisilta, äläkä muilta. Eivät muut voi tietää mitä niiden päässä liikkuu todellakaan.
- wc tieteen lis.
Tää on tasa-arvoo
- Ikisinkku M
Nainen varmaan halusi päästä sinusta eroon ja teki tahallaan tuollatavoin, aika fiksua oikeastaan kun ei sitten joudu syyttelyjen kohteeksi kun itse on se hyljätty osapuoli.
Pelottava ajatus että olisi tuollainen nainen joka tuollatavoin paskoo "vahingossa" pöntönreunat täyteen torttua ja jättää sitten siivoamatta. Ajatellaan vaikka että nainen malttaisi olla seurusteluajan oikein siveää ja siistiä, sitten järjestäisi itsensä tiineeksi ja pääsisi naimisiin, kun olet loukussa alkaa sitten käytäytymään niin että, jättää pöntön huuhtelematta, olisi aina karmeat jarrujäljet wc:ssä vastassa, muutenkaan ei rouva hygieniasta huolehtisi, piereskelisi estoitta, puutarha rehottaen kovaan ääneen vaatisi seksiä ym. huh, taitaa olla viisainta pysytellä sinkkuna.- joo,
tai tehdä se vasektomia siitä kertomatta. silloin "hyvä aika" jatkuisi pidempään.
- ihimisiä kaikki
Pitäisi vain muistaa se, että myös suuren maailman kaunottaret, esimerkkeinä vaikka Paris Hilton, Shakira, Christina Aguilera, Rihanna, sekä muut povipommit ja huippumallit, niin samanlain hekin paskalla käyvät. Eiväthän hekään mitään nukkeja ole, vaan ihmisiä myös. Emme vain tällaista asiaa ajattele, kun milloinpa heidän tarpeilla käynneistä julkisuudessa puhuttaisiin, ja tuskin kukaan edes haluaisi asiaa ajatellakkaan, kun ajattemme heitä vain esineellisinä objekteina, ja eiväthän he pasko. Jos ajattelisimme heitäkin vain ihmisinä vessassa käyntineen kaikkineen, niin ehkä suhtautuisimme suopeammin myös tavisnaisten tarpeilla käyntiin.
- Siinä on pieni ero
Mutta näillä Pariksilla ym. on henkilökuntaa joka rassaa pöntön puhtaaksi, vaikka suolesta olisikin sattunut turskahtamaan tavaraa vähän isommalla hajonnalla. Ja on varmaan myös kunnon kämppä, jossa on paksut seinät, hyvin ääntä eristävät. Niin että jos käväisen Pariksella kylässä ja hänelle tulee pakottava tarve mennä pikkutyttöjen huoneeseen, niin en edes joudu kuuntelemaan hänen perätrumpettinsa fanfaareja ja palvelusväki käy kuuraamassa porsliinivaltaistuimen minua varten valmiiksi.
Tässä se ero verrattuna tavisnaiseen, jonka musisointia joutuisin ensin kuuntelemaan ja sitten vielä ihastelemaan hänen suolensa tuotoksia pöntössä. Eivät nämä Parikset etc. turhaan ole esineitä ja palvontamme kohteita. Käytännössä he meidän kannaltamme voisivat aivan hyvin olla paskomattomia umpiperiä, emmehän koskaan joudu tekemisiin heidän takalistojensa tuotosten kanssa. itse tuossa tilanteessa olisin etsinyt wc-puhdistus ainetta mikäli sitä olisi vessassa laittanut pönttöön ja harjannut nopeasti ja pyyhkinyt paperilla ;)
Hehheh, huvittava aloitus. Ehkä tässä kohta olisi jo tarpeeksi aineistoa vessatieteen tohtorin väitöskirjaan? Aihetta sivuavaa tiedettä myös riittää: nimittäin naisten pieruja on myös tieteellisesti tutkittu, ja todettu pahemmiksi kuin miesten. Ehkä sama pätee myös naisten jarrutusjälkiin.
- vcxvcxvxcvx
Samaa mieltä. Kyllähän hienon naisen pitää lähteä mukamas hakemaan kaveriltaan skumppapulloa ja käydä hänen luonaan paskalla. Tai mikä parempaa, pidättää sitä niin pitkään, että mies on lähtenyt hänen asunnostaan.
- Pönttis
Perseeni on niin leveä, että sipuli tahtoo roiskua.
- Anonyymi
No vittu vessa ny saattaa unohtua vetää keneltä tahansa toisinaan ja yleisimmin ne on työpaikallakin ne miehet kekkä sen vessan sotkee etenkin maanantaisin krapulapaskalla käydessään
- Anonyymi
Lihansyöjän paska haisee ihan järkyttävältä, kuin mädäntynyt ruumis, sitähän se tavallaan onkin.
- Anonyymi
Nyt ymmärrän miksi naiset aina haluavat työpaikoilla oman vessan. Ja mihin he sitä haluamaansa puhelinta käyttävät!
Lokakuskit muuten sanoo, että erottaa likakaivon hajusta, kumpi sukupuoli viemäriin enemmän tuotoksiaan laskee. Olin joskus talonhoitofirmassa töissä. Joskus tuli paikallinen hotellikonklaavi baareineen hoitoon, kun yrityksen huoltomies piti lomaa.
Ei ollut viikonloppuiltaa, kun naisten vessat oli tukossa. Syy oli kaksihuuhteluvessanpöntöt... pikkupissi ja puoli rullaa paperia sen pimppusen kuivatteluun ja onko se pikkuhuuhtelu vai iso huuhtelu? No tietysti pieni, kun pieni pikkupissihän siitä pienestä sirosta päivänsäteestä lähti... paitsi, että puoli kuutiota vessanpaperia...
Se, että sai viemärit vetämään, ei aiheuttanut ilonkiljahduksia, vaan kannatti suojata päänsä ja alapäänsä poistuessa naisten saniteettitilasta äkäisien juhlijoiden sukupuolisidonnaisista tiloista...
Ehkä nykyään tuohon työhön isommilla paikkakunnilla on varaa palkata sitä sukupuolta edustavs ammattilainen. 😃- Anonyymi
Keräilit siis myös hylsyjä, niin kuin "ampumaradalla".
- Anonyymi
Melkoisia helmiä nämä provot menneiltä vuosikymmeniltä.
- Anonyymi
Kuka varasti vessaharjan?
- Anonyymi
Tämmösistä sinkkunaisista sit täytyis valkata emäntä taloon mut sellainen emäntä on millainen on wc pytty ja muutoinkin millaisessa kunnossa on koti
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1192572
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562007Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.221662- 1291508
- 681283
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3581243Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?711180- 891055
- 89945
- 128910