en oo skuku.onko vaikee.tajuta.ai niin on.jos on kyttä,vartija,tullimies tai putkavahti.varsinkin putkavahdeilla ja vartijoilla on aikaa olla täl palstalla,ku ne ei tee töitä.itselläni on aikaa sen takia,kun jäin kuupasta sairaseläkkeelle 1999.1500e käteen kuussa,eikä kuluja.muija maksaa kaiken hahahahahahahhahahahaahahhahahhahahaha hinaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
hei palstan urpot
kaljupääjokke
1478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Et saanut aivoja joululahjaksi?
en saanu aivoja.en saanu mitään.mut syntymälahjaks kovat nyrkit.yks niitti ja haalarit tyhjät.anteeks et loukkaan ammatias,mut tosiasiat on tosiasioita.tänään vitjaz.kokeile säkin mitättömyys sitä.
Mahto kuupa ahistaa, vielä kuupa kiristää ?
Sulla näyttää olevan yläpainetta kuupan sisällä.
Kannattas teettää sellanen ylipaine ventiili siihen kuupan ulkokuoreen, niin tulis liiat paineet ulos ja sais kuupa levähtää.
Nyt sun kuupas on kuin joku korppu, joka kohta halakiaa.
totta puhut savolainen.mut oot sen verran tyhmä savolainen,ettet tajuu sitä,et omaan päähän ei kannata tehedä venttiileitä.antaa ammatti-ihmisten tehdä ne.SUOSITTELEN SINULLE NIUANNIEMEA.SE ON LÄHELLÄ TEITÄ
Ei siinä tartte tohtoris herroja vaivata.
Sopivan kokoisia poranteriä löytyy joka kellarista, vähän hiotaan rostereita pois, et kiitää, kuin, tiiätte kyllä minkä pää.
Sit vaan veivattavalla poralla, jos ei satu sähköporaa oleen.
Käsikäyttönen on siinä mielessä parempi, että sillä saa hienovaraisesti reiän lopun tehtyä, kun sähöpora riuhtasee aina lopussa.
Sit vaan sopiva muovinen kasteluketkun tynkä siihen ja sikafleksillä tiivistää reunat, niin ei vuoda.
Tukka vaan pitää leikata pois, muuten on liian sotkusta touhua, kun tukka on tökötissä.
Sä varrmaan otsikossa tarkotit kirjottaa, et Hei palstan urhot !
sähän varsinainen aivokirurgi oot.murheellinen tapaus.pelaa nyt kumminkin vitjazia
näyttää peli hyvältä.toivottavasti beesasit sniidari
Hävisit rahas. Donbass johtaa 6-3! DUMBASS!! Kjäh kjäh!!
jooooooooo.kjäh kjäh.mutten varmaan kaikkia rahojani.kjäh kjäh.
kolme euroa meni mut mulle jäi vielä 2 euroo.
Ryssäluusetrit homoili 10 maalia, ei olis koskaan uskonu ja meikä laitto u6,5 maalia.
Ei tästä tuu sitten yhtään mitään, eikä koskaan mitään.
Eivät olisi maalin maalia saaneet, jos olis yli 4,5 maalia pitänyt oikeesti saada.
älä luovuta koskaan.täl palstalla monet luovuttivat jo syntyessään
mä en luovuta koskaan, vaan yritän loppuun asti. .työnnän aina niin kauan, et mulkku uppoaa reiskan perseeseen.
siinähän työnnät hinaaja.vittuukse meitä kiinnostaa.hhaHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHHA.HINAAJA HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHH