Porukkaa koko palsta täynnä. Tunkevat sellaisiinkin ketjuihin mitkä ovat normaali heteroille tarkoitettuja.
Gay
Homo...
211034
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Voi voi. Kyllä gaytkin itse tyydyttävät.
Kovin innokkaasti "normaali heterot" ovat homojen juttuja aina lukeneet ja vielä innokkaammin haluavat kommentoida... Pakkohan se tietysti on, kun se on niin iljettävää ja etovaa ja sairasta ja ja ja mitä kaikkea, siis niin se "homostelu"... että on pakko kommentoida sitä, ihan vaikka on "normaali hetero". On tämä elämä joskus tehty niin vaikeaksi ymmärtää...:)
Kuinkahan usea normaali "hetero" haluais niin koskea miehen kulliin.
Normaali mies on kiinnostunut ainakin omasta kullista ja silloin ei voi väittää ettei kaverikin kulli kiinnostais ainakin vertailun kannalta.
Vapaudutaan miehet elämään!
Puhut asiaa. Juuri noin se menee.
Kokeiltu on...ihan mukavaa oli.
http://xhamster.com/movies/1239316/rod_majors_amp_mike_lamas.html
minä ainaki oon homo
hei nimimerkki mauri 61 kun olet kerran gay niin haetko seuraa vai kyselee toinen ho
mo
Mikä on normaali hetero?Noi asiat vois määritellä erikseen, jos siihen tulis sitten tolkkua.
Mietin tässä juuri ihan heterona,että mistähän tällainen hyväperseinen,lihaksikas pitkä kundi sais laadukasta panoseuraa ens viikonlopuiksi? Vähän tappituntumaa suihkussa,sit saunaan..sieltä sit sänkyyn ja ihan molemminpuolista settiä kehiin..siis pitkä viikonloppu miesten välisen seksin parissa. Vois mennä maanantaina hyvillä mielin töihin ja sieltä sitten kotiin perheen pariin.
Normaali hetero - mikäs se on?
Normaali hetero on mies, joka ei kiihotu seksuaalisesti miehistä. Jos mies kiihottuu myös miehistä, hän ei ole "normaali hetero", vaan biseksuaali.
Tuonhan voi helposti mitata pupillista ja pippelistä, molemmat kuulemma laajenevat, kun näyttää tietynlaisia kuvia. Se, että mikä on normaalia, varmaan selviää, kun aineisto analysoidaan ja tarkastellaan, kuinka moni laajentuu mistäkin. Täytyy vain valita jokin raja-arvo normaaliudelle.
Määritelmäsi mukaan siis myös vaikkapa pikkutyttöjen raiskaajat ovat "normaaleja heteroita".
Määrittelin asiaa tässä vain homo-hetero -asteikolla, koska se oli keskusteluketjussa aiheena. Pedofiilejä tai muuten seksuaalisesti poikkeavia löytyy toki asteikon molemmista päistä.
Tuosta kun jättää sanan"normaali" pois, niin sitten menee sinnepäin. On normaalia olla myös homo, bi, lesbo, tai mikälie onkaan.
Minä olen täysin umpihetero mutta pojat kiinnostaa kovasti ja jatkuvasti tulee poikien kanssa runkattua, nussittua, imettyä kullia ja nuoltua persettä.
Mutta silti olen siis täysin hetero ja ja ja homous jos mikä on syntiä ja sairasta ja ja ja jotakin muuta mitä minä siitä.. mikä se nyt onkaan.. raa.....rauman sanom..eiku..no joku
Minäkin luulin olevani täysi hetero ja sitten aloin katsomaan pornoa ja siinä näkyi upeita mulkkuja niin mulla alkoi seisomaan ja mälli lensi heti. En tiedä olenko oikeassa mutta minun mielestä täyttä heteroa ei taida olisikaan, vaikka nämä miehet isolla M:llä niin väittääkin. Sitten ne kommentoivat näitä homo juttuja voimalla! :)
tosi on kaikki ajattelee jossain vaiheessa elämää miltä tunuis imee oikein ihanaa kullii. sanai mitä tahansa niin se on että täys heteroja ei olekkaan!
Jokainen on vähän homo.Minusta on ainakin hienoa olla bi. Sekin on kivaa, kun voi vaimon kanssa heitellä kommentteja miehistä, tyyliin "antaisitko" Aika sama maku tuntuu olevan, ei ole tullut pahasti väittelyä.
Niinpäs onkin :)
Kohdalleni on sattunut tasan tarkkaan yksi nainen joka on hyväksynyt bi-taipumukseni. Oli mm. innokas käyttämään dildoa minuun muun tyydytyksen ohella. Harmi ettei tällä hetkellä niin :/