autonkorjausta

mikä hyvä ja halpa autokorjaamo akaassa ?alkaa olemaan katsastus aika autolle.kiitos!
5290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuitilla vai ilman?

Äänestä

Mikset korjaa ihan ite ?.

Äänestä

ei väliä kunhan on hinta kohdillaan,itse vois korjata mutta ei ole aikaa eikä paikkaa.siis auto on audi 100 vm -95.

Äänestä

Vie koskiin erikoiskorjaamolle. Niementiellä palloiluhallin takana. Ja satavarmasti tuntevat audin läpikotaisin. Eikä maksa miljoonia.

Äänestä

Vie audi romikselle ja osta auto, kilohinnansaat siitä romuttamolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


audi sata kirjoitti:

mikä hyvä ja halpa autokorjaamo akaassa ?alkaa olemaan katsastus aika autolle.kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu