Ihan sama muulle.

Mutta vuonna 2013, mä meinaan nauttia hyvästä seurasta, ystävistä, liikunnasta, seksistä, ruuasta, työstä ja kulttuurista.
5106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onnea vaan tulevaan vuoteen ja kaikkeen tuohon järkevään.

Äänestä

hyvältä ja mahdolliselta. Pidä toi:) Kelpais mullekin.

Äänestä

Äläs nyt, jos et välitä muiden tekemisistä ,
miten sitten aiot nauttia hyvästä seurasta, ystävistä ja sexxxxistä...

Äänestä
  • Miten niin en välitä. Sanoinko noin?

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Miten niin en välitä. Sanoinko noin?

    joo tai mä yhdistin palaset vissiin väärin... epähuomiossa. Anteeksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten teillä? kirjoitti:

Mutta vuonna 2013, mä meinaan nauttia hyvästä seurasta, ystävistä, liikunnasta, seksistä, ruuasta, työstä ja kulttuurista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu