Tässä sinulle pieni tarina.
Oli kerran vuosia sitten kaksi viatonta, kovia kokenutta tyttöä. Heillä oli hankala lapsuus jo valmiiksi, vanhemmat olivat Kunngas Alkohon viemiä, ja heidän veljensä teki kaikkensa siskojensa elämisen eteen Isän ja Äidin kierrellessä naapureita.
Tyttöjen elämä oli jo valmiiksi kirjoitettu hankalaksi selvitä, kunnes heidän perhe-elämäänsä ilmestyi nuori mies joka teki siitä Helvetin.
Kun viina teki tehtäväänsä eikä vanhemmat pystyneet turvaamaan tyttöjensä lapsuutta, katsoi Poika jälleen tilaisuutensa tulleen ja tuli tyttöjen sänkyyn.
Näin pilattiin kahden tytön tulevaisuus toistuvalla painajaisella jota he eivät unohda. Nyt toivon ettei tämä poikakaan unohda. Toivon, että mieleesi tulee nuo illat ja yöt, mitä päässäsi liikkui. En tiedä tyydyttikö se tarpeesi, joka tapauksessa nyt on meidän vuoro. Tulet muistamaan tämän tarinan hautaan saakka, Nyt on sinun vuorosi herätä itkuun keskellä yötä ja pelätä kotiin tulemista. Yksi helvetin nuori poika, osaa pilata kahden tytön loppuelämän.
Eräs Mies Vihtarista
Never Forget
4
822
Vastaukset
- opqc73
Paha saa palkkansa.
- exä-heinävetinen
Ikävä juttu tuo. Mutta vahvoina jaksatte. Itsekin olen kokenut paljon elämässä vastoinkäymisisä, joista on tilit vielä tasaamatta. Mutta sekin aika koittaa vielä.
- ylenvanha juttu
Miksi taas tämä VANHA juttu eikö teillä ole muuta kirjoitettavaa .
- Anonyymi
😭😭😭😭😭😭😭😭
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä891839Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2771703Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2921470Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1751379- 51957
- 56957
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em70937- 66914
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40901Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤52888