Rintojen suutelu ei tunnu hyvältä?

justaweirdo

Olenko ihan outo ja seko, kun minusta ei tunnu ollenkaan hyvältä kun mies hyväilee tai suutelee tisujani? Joskus tulee oikeasti jopa huono olo, saattaa tuntua lievää oksetusta tai vastaavaa.

Mies tykkää rinnoistani tosi paljon ja nauttii itse niiden hyväilystä, joten en ole raskinut sanoa, ettei se tunnu minusta hyvältä, vaan oikeastaan päinvastoin. Olemme olleet yhdessä jo reilusti yli vuoden ja suhde on turvallinen ja tunnen oloni hyväksi miehen seurassa. En sitten tiedä, että mistä kiikastaa.

Toisaalta en ole ollenkaan tyytyväinen omaan vartalooni ja rinnat ovat ehkä se osa minussa, jota inhoan eniten. Voisiko olla ihan vaan psykologista, jolloin laihduttaminen/kiinteyttäminen parantaisi omaa hyvinvointia omassa kehossa, ja sen myötä sitten minäkin nauttisin rintojen pusuttelusta?

Onko muilla samaa hommaa, vai mikä mussa oikeen on vikana sitten?

4

788

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ;ooo

      mulla ainakin on vaan sillee, että mun nännit on todella herkät.
      exäni rakasti leikitellä nänneilläni, mutten itse pitänyt siitä kovinkaan paljoa, sillä se tuntui lähinnä epämukavalta ja tahdoin pois :D

      mutta hei, kannattaa kertoa tuosta miehellesi! meillä ainakin loppu toi, tai no nykyään kyllä tykkään siitä, mut pitää olla hierontaöljyä mukana tms.

    • girlybird

      Omissa rinnoissani ei ole mitenkään ylitsevuotavasti tuntoaistimuksia, mutta se että mies haluaa hyväillä ja suukotella niitä on silti maailman kiihottavinta. Mikään ei vedä vertoja sille. Ellen pitäisi omia rintojani kiihottavina ja uskoisi avokinkin pitävän, tuskin saisin niiden koskettelusta irti yhtään mitään muuta kuin ehkä pahan olon.

      • vvveeenusssi

        Ihan normaalia koska rinnat ovat imetystä varten ..ei niin sanotut silikooni varastot.Itselläni ei ole ollut mitään vakavempaa ongelmaa mutta kun sain esikoisen ninn sen jälkeen tissi kyllä kuuluu kasvavan taaperon suuhun...olen imettänyt lapsini (3) kaikki pariinvuoteen asti.Mieheni on niin sanottu tissi mies ja kyllä tykkään riitojen hyväilystä.


    • hmmmmmhhhhh

      Et sä outo ole, koska kaikki eivät tykkää samoista asioista ! Eihän sille mitään mahda. Olen myös nainen ja eksäni ei myöskään tykännyt yhtään nännien hieromisesta/suutelusta/nuolemisesta. Vastaavasti taas nykyinen menee aivan sekaisin siitä ja useasti siirtää kätenikin seksin aikana nänneille, jotta voin hieroa niitä samalla.

      Itse rakastan sitä, jos mies suutelee/hyväilee/imee nännejäni. Se kiihottaa minua todella paljon ja etenkin seksin aikana. Ihanaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      79
      2891
    2. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      28
      2607
    3. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      47
      2411
    4. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2104
    5. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      111
      1622
    6. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      167
      1403
    7. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      29
      1118
    8. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      52
      1072
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      15
      856
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      111
      846
    Aihe