Onko Leppävirralla yleistä ilotulitusta vuodenvaihteessa?
Vastaukset 3
- Asiakas on tärkein!
On ainakin hotelli vesileppiksellä. Piti vastata toiseltapuolelta Suomea , ollaan käyty siellä joskus. Ei nämä leppävirtalaiset näytä mainostavan oman kylän rientoja missään!! Leppiksen kyllä, pitäs tehdä iso asenne muutos...
Kannattaisi panostaa mainontaan!! Myöskin keittiön perushenkilökunta on töykeää ja ruoka huonoa. Asiakkaita ei palvella edes alagarten puoleella, kyllästyttiin odottamaan tarjoilijaa, mentiin lapsiperheenä muualle syömään.
Onko teillä varaa kohdella maksavia asiakkaita näin huonosti?
Tämä tapahtui viimeksi syksyllä 2012!
" tällaista olen kuullut muiltakin käviöiltä"- Samaa mieltä
tosi mulkkuja vieraspaikkakuntalaisia kohtaan ja liikenteessä vielä pahempia.
- Onko "kaikki kotona"
Asiakkaat antakaa palutetta suoraan ylemmälle taholle. Ei ne palautelaatikot toimi, sieltä on henkilökunnan helppo napsia huonot palautteet roskiin!
Ennenkaikkea ANTAKAA PALAUTETTA ei muuten tule mitään parannusta mihinkään.
Surkeeta jos tullaan tänne Leppävirralle ensimmäistä ja viimeistä kertaa, kun palveluntarjoajan eivät ole tietoisia että he ovat hoitaneet hommansa huonosti.
Kehuja myös kun kaikki on mennyt hienosti.
Miksi nyt tähän uudenvuoden ryysikseen ei kukaan liikkeenharjoittaja älynnyt mainostaa suoraan hotellille, venäjänkielisesti mainoskirjeellä, omia liikkeitään ja kunnon tarjouksilla!!??
Leväperäistä touhua, no siitä saivat kun asiakkaat menivät Kuopioon ostoksille.
Tyhmyydestä taas sakotettiin ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591220
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571158Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331122Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,7990- 96950
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5805Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27751- 46751
Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it192696- 71669