13-vuotiaat tenavat menisitte vaikka habboon

voisitteko mitenkään te 8-13 vuotiaat nulikat mennä vaikka sinne habboon ettimää niitä tyttö- ja poikaystäviä. Ja muutenki ei välttämättä kannata täällä jaella hirveesti omia tietoja muille, tää on varmasti hyvä paikka niille 50-vuotiaille ukoille ettiä hyväntahtosia 13- vuotiata pikku tyttöjä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eeeeeeeiiiii habboon vaan pro hotelliin!!!!!!!!
PRO HOTELLI ON PARAS! Siel saa ilmasia koleja! Voi käyttää vip vaatteit vaik ei oo vip! Eli www.pro hotelli.com ja vóla!

Äänestä
  • siis www.prohotelli.com ja sitten vóla !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äksdeelol kirjoitti:

voisitteko mitenkään te 8-13 vuotiaat nulikat mennä vaikka sinne habboon ettimää niitä tyttö- ja poikaystäviä. Ja muutenki ei välttämättä kannata täällä jaella hirveesti omia tietoja muille, tää on varmasti hyvä paikka niille 50-vuotiaille ukoille ettiä hyväntahtosia 13- vuotiata pikku tyttöjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu