Ai se laihdutuspiiri on poistettu?

Ainakaan mä en enää löydä :(

Nojoo, ei se laihtumista hidasta ;)
24125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Miksiköhän poistettiin? T. Milla 12v

Äänestä
  • Hihihi! T. Malla

    Äänestä

  • Malla Keskikoti kirjoitti:

    Hihihi! T. Malla

    Miks se poistettii ? Tehää uus?

    Äänestä

Mun puolesta, vaikka sekin varmaan kadotetaan :( Ei haluta "tukea anoreksiaa" tjn, ihan ymmärrettävää kai... Kannattaiskohan tehä se tuonne "Laihdutus" -palstalle ihan suosiolla niin ei kaikki ajattelis että "tuossa topassa ne luurangot kuihduttaa toisiaan" tai muuta ilkeää poistamiseen johtavaa?

Äänestä
  • Okei, mut tehää se sit sinne (:

    Äänestä

Mihin se Sinne tehään? :)

Äänestä

Oisko "laihduttajien tukiryhmä" hyvä? :)

Äänestä

Tai "luurankojen itsemurhaohjeet" hyvä? :)
T: Malla Keskikoti

Äänestä

Ei löydy sellasta palstavaihtoehtoa täältä Malla.

Äänestä
  • joo hyvä idea.. Vai oisko parempi jos perustettaus ryhmä vaikka skypeen? Käy myös anoille ja kukaa ei poista.. Tai sähköpostin kautta? :)

    Äänestä

  • katkarapu kirjoitti:

    joo hyvä idea.. Vai oisko parempi jos perustettaus ryhmä vaikka skypeen? Käy myös anoille ja kukaa ei poista.. Tai sähköpostin kautta? :)

    Mulla ei ainakaa oo mitää skypeä tai sellasta. Mut sähköpostilla toki vois, mut voi vaan yhen tyypin kans jutella...

    Äänestä


Hmmm.... mustaki olis tosi kiva jos vois sillee monen kaa jutella samas paikas :)

Äänestä
  • Ja täällä toi ylläpito valvoo sisältöö ja poistaa niinku sen edellisenki :D

    Äänestä

  • sartzuh kirjoitti:

    Ja täällä toi ylläpito valvoo sisältöö ja poistaa niinku sen edellisenki :D

    Teen sen nyt sinne?

    Äänestä

ilmoitan heti ylläpidolle! tälläinen anorektinen pelleily saa luvan loppu!!!!
T: Mansikka Kartano :)

Äänestä
  • Miks ite oot tääl?

    Äänestä

  • nskia kirjoitti:

    Miks ite oot tääl?

    Estämässä teitä pilaamasta muiden elämän saatanan luuranko!
    TIRSK!

    Äänestä

  • hahahhahhihihihiahah kirjoitti:

    Estämässä teitä pilaamasta muiden elämän saatanan luuranko!
    TIRSK!

    Miten luulet meitä estävän? Ja ei me pilata kenenkään elämää koska ei pakoteta ketään tulee tänne. Ja sun kannattas vähän miettii oikeesti mitä sanot ennen ku lähet julkisesti haukkumaan. Nimittäin siitä voi hyvin äkkiä tulla kunnianloukkaus syyte. Älä pilaa pientä elämääs.

    Äänestä

Tein tonne käyttäjän, vahvistusta odotellessa... :) Samalla nimmarilla menen.

Äänestä
  • Ei siinä tarvi oottaa mitää, vahvistusviesti tulee sähköpostiin heti, kannattaa kattoo myös roskaposteista jos ei oo viel tullu.

    Äänestä

voi idiootit anoreksia ei oo mikään leikki vaan tappava sairaus

Äänestä
  • kannattaisko sit syödä. ja miks teette näitä laihdutusfoorumeita jos haluutte parantua luurankofgm
    T: Milla

    Äänestä

  • Milla Alikoti :) kirjoitti:

    kannattaisko sit syödä. ja miks teette näitä laihdutusfoorumeita jos haluutte parantua luurankofgm
    T: Milla

    a) osa meist ei oo anorektikkoja
    b) toi teiän haukkuminen pahentaa tilannetta,ite oon ainaki niin itsepäinen et joka kommentista haluun kilon lisää pois,koska haluun todistaa että pystyn laihtuu vaikka te ivailette
    c) koska haukutte, ootte varmasti haukkunu läskejäkin. Niistä läskeist joku voi nyt olla täällä teiäntakia
    d) eiks teil oo muuta elämää ku nauraa ihmisille joilla on vakava sairaus?
    Teiän kommentit ei auta v*ttuakaan, häiritsee vaan muita. Mitä se teille kuuluu? 75% ihmisistä kävelee ohikun näkee maassa loukkaantuneen ihmisen. Mitä te? Kun olette noin auttavaisia ja haluutte meiät ei-anoiksi niin varmasti auttaisitte sitä maassa olevaa häh? Pitäkää turpanne ummessa

    Ps. Luon tonne myöhemmi profiilin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wooop kirjoitti:

Ainakaan mä en enää löydä :(

Nojoo, ei se laihtumista hidasta ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu