Hyvää Uutta Vuotta palstalaisille zonette

Pitäkää huolta itsestänne ja muistakaa lämmöllä Rakkaintanne.
6129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Samoin sinulle hyvää ja rakkauden täyttämää uutta vuotta!

Äänestä

Kiitos samoin Zonette. Hyvää ja Onnellista Uutta vuotta

Äänestä

*Sitä samaa, hauskaa Uutta Vuotta*

Äänestä

Kiitos samoin:) Vastailethan vielä meille?

Äänestä

Hyvää yötä myös sinne, nähdään ensivuosituhannella.

Äänestä

Tsemppiä Zonette, keep on rocking !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zonette22 kirjoitti:

Pitäkää huolta itsestänne ja muistakaa lämmöllä Rakkaintanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu