VILLE KINOS on maailman tunentuin suomalainen pornomalli!

Lällääää Lothar!

Laittakaapa vaikka googlen kuvahaku päälle, ilman mitään filttereitä tietenkin, kirjoittakaa "Ville KinoS" ja IHASTUKAA!!! Eipä oo Lohtharilla mitään liputtamista Villen rinnalla!

27

2709

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 6-0

      Lothar on ilmeisesti ajelemassa ympyrää moottorikelkallaan, mutta odotahan vaan, kohta tulee taas kateellista juttua.

    • 14-3

      Rivimalli Englannissa nobody Jenkeissä missä hukkuisi massaan niin mitä halusit sanoa?

    • Matias Runkkari
      • Moi taas

        Lothar on niin ruma, että sillä on vain tuo yksi kuva, joka on noin 10 vuotta vanha. Sillä mainostaa keikkojaankin. Sitten lavalle laahustaa kalju pappa, joka ei vastaa kuvaa millään tavalla.


      • Tässä

    • jk.

      nolo thar onlo thar

    • Cool ja Retee

      Kuka on Ville Kinos? Never heard befo. Mr. Lothar on kuuminta hottia nyt ja aina, meillä ja maailmalla!! UIK

    • Katsas

      Heh...kateelliset lattaperäiset möhömahaiset suomisiat taas asialla, Ville on aivan loistava ja komea yksilö jonka ura ei ole juurikaan Suomea koskettanut - pääosin siksi ettei ole tarvinnut tänne takapajulaan tulla homofobisten aasien solvattavaksi. Ulkomailla kysyntää riittää, ja kuten edellinenkin kommentoija mainitsi, tankotanssi on Villellä hallussa ja siitäkin on tullut huomiota. Muistan taannoin lukeneeni brittiläisestä nettijulkaisusta artikkelin Villestä ja siinä häntä kutsuttiin nimityksellä "The hottest up-and-coming name in pole dancing" ja artikkelin kuvat olikin sitten aika uskomattomia. Ville tekee tangolla juttuja mihin useimmat muut suomipojat eivät tule ikinä kykenemään kaljamahoineen! Lotharista ei samassa yhteydessä voi puhuakaan, tyyppi on lähinnä limainen keskitaitoinen ketkuttelija.

      • Eltaantunut Lotikka

        Lotharin huippuesitys on pumppushow. Siinä sitä vasta taitoa tarvitaankin, kun masturboi muoviputkeen, varmaan on harjoitellut salaa paljon jo nuoresta, onhan pumppu hyvä ja sopuista elämänkumppani. Se on sitä parasta suomalaista glamourerotiikkaa parhaimmillaan, parempaa ei taida olla lähitienoilla, kun tuollainen julkinen itsetyydytys koetaan hävettävänä. ;)) Lotharilta ei voi vaatia muuta kuin korkeintaan hyvää käsityöskentelyä ees taas, kunto ei vaan riitä, on jo eltaantunut. Esim. jalat ei toimineet kovin hyvin, kun oli Pelkokertoimessa. Kaikki tytötkin oli paremmassa kunnossa kuin Lothar. Jaksoi juoksupyörällä muutaman sekunnin.


    • Pro vo cator

      Moi Ville!

      Yrität sitten spämmätä Misterin maineella julkisuuteen. :)

    • Pisteet Misterille

      Niin yrittää, tai sitten yksi epätoivoinen palstalainen puolustaa sitä. Ihan turhaan, ei vedä vertoja sekä Suomessa että maailmalla tunnetulle Mr. Lotharille. Ehei, Misteri on komea, fiksu, karismaattinen, rikas, seksikäs ja suosittu. Mr. Lothar on Extreme ja stunt-tähti, lisäksi on tulitaiteilija ja aikuisviihteen kuningas. Mr. Lothar tuntee Hollywoodin kerman aina elokuvamoguleista näyttelijöihin ja pop-tähtiin. Ville "kuka"? Kinos on joku pienmallitoimiston mallipoju ja ilmeisesti tekee homoeroottisia kuvauksia. Ei siinä mitään mutta ei taida olla oikea runway tai valokuvamalli.

      • Selvä tapaus

        Kyllähän noista guuggelin kuvista sai juurikin sen käsityksen, että tämä Nietos on näitä sisäisesti persoonattomia mallipoikia, jotka eivät muuta osaa kuin housunsa laskea.

        Minkään tasoisena artistina en häntä osaa pitää. Avuillaan varmasti on kuviaan levitykseen saanut - senhän niistä näkee...


    • jennabb

      Mielestäni tuota hanurin ketkuttajaa ei voi edes verrata Mr. Lothariin. Mister on omassa luokassaan.

    • Mene nukkumaan Anssi

      Mikä se Lothar sitten on? :D Sehän se vasta on munanheiluttaja, joka vatkaa itseään räkälöissä pienille yleisöille. Vain muutamat humalaiset seuraavat huvittuneina Lotharin onnettoman huonoa esitystä. Ville Kinos on jumalaisen komea mies! Ja lisäksi menestynyt, Lothar ei ole kumpaakaan.

    • Lothar eläkkeelle
      • Kasakkakakinko

        Ei pysty Lothar eikä taida juuri kukaan muukaan suomalaismies. Ja miks ihmeessä Villen tarvitsis edes jotain Suomen miespuolista Tuksua käyttää hyväkseen edistääkseen uraansa, kun se ura ei edes ole Suomessa vaan Ville on Euroopan areenoilla enemmän kuin kysyttyä kamaa..?


    • älä valehtele lothar

      Saanen arvata seuraavien päivien tapahtumia...

      Lothar alkaa kirjoitella täällä, että Ville Kinos olisi mukamas tullut Englannista vierailulle mäntikselle hänen rintamamiestaloon. Sitten on ollut sukulaisia ja ystäviä ja Ville onkin lähtenyt seuraavana aamuna takasin kotiinsa. Näin Lothar yrittää todistella olevansa kaikkien kaveri, vertaa mm. väitti, että Statham olisi ollut jouluna mäntiksellä:) Salli mun nauraa Lothar! Statham seurustelee yhden maailman kauniimmista naisista kanssa ja hän ei todellakaan ole kaverisi ja vieraillut luonasi mäntiksellä.

      Stathamin tyttöystävä: http://data.touchpuppet.com/wp-content/uploads/2012/04/Rosie-Huntington-Whiteley-by-Simon-Emmett-for-GQ-UK-July-2011-Outtakes05.jpg

      Lotharin: ei ole

      • Hyvät naurut sain :D

        Helppo arvata, kun itse taidat tehtailla noita spammiviestejä.

        Viimepäivät ovat taas osoittaneet, miten asiattomalla pohjalla lotikanarvostelijat kirjoittelevat. Vuodattavat omia sairaita fantasioitaan. :)


    • Kyllä se Lothar on

      Kukaan muu ei ole kirjoitellut tuollaisia typeriä juttuja kuin Lothar. Mukamas on Jason Statham tullut käymään Mäntyharjulla, paskat on! Lotharin jutut muuttuu vuosi vuodelta sairaammiksi. Eikä kukaan palstalaisista niitä juttuja kirjoita, on todella tyhmää väittää mitään tuollaista kun se on todistettu ja noteerattu julkisuudessa jo vuosia sitten että Lothar itse kirjoittaa ne jutut. Tottakai voi odottaa Lotharilta samankaltaisia viestejä koska se kirjoitteli niitä täällä viime viikolla ja myös tällä viikolla. Koko jouluaaton oli kuulema spämmännyt täällä. Taisi olla Lotharilla aika yksinäiset juhlapyhät, joulu ja uusivuosi piti viettää siellä Mäntyharjun mökissä.

      • älä valehtele lothar

        Juuri näin! Jos Statham olisi oikeasti ollut mäntiksellä vierailulla "kaverinsa" luona, niin joka ikinen lehti ja nettisivu olisi siitä kertonut.

        Silloin kun jalkapalloilija Beckham oli turussa leikkauksessa, niin siitä kerrottiin jopa uutisissa asti. Lothar yrittää sitkeästi uskotella, että Statham olisi käynyt jotenkin huomaamatta täällä.


      • Hyvät naurut sain :D

        Ai, sinä oikeasti uskot, että nuo stathamjutut on kirjoitettu tosissaan?

        Pelleilyähän ne ovat, mutta näyttävät purevan muutamiin todella kipeästi.

        Kuka ikinä kirjoittaneekin, on ainakin yksi foorumin parhaita aktivoijia. :)


      • Kohta itket
        Hyvät naurut sain :D kirjoitti:

        Ai, sinä oikeasti uskot, että nuo stathamjutut on kirjoitettu tosissaan?

        Pelleilyähän ne ovat, mutta näyttävät purevan muutamiin todella kipeästi.

        Kuka ikinä kirjoittaneekin, on ainakin yksi foorumin parhaita aktivoijia. :)

        Pikkutyttöjen huijaaminen siinä on motiivina. Älykkäät eivät Lotharin kelkkaan lähde.


      • Hyvät naurut sain :D
        Kohta itket kirjoitti:

        Pikkutyttöjen huijaaminen siinä on motiivina. Älykkäät eivät Lotharin kelkkaan lähde.

        Jos noin on, niin saavat vaan ansionsa mukaan.

        Neuvoista ja varoituksista ei ainakaan ole pulaa ollut. :)


      • Kohta itket
        Hyvät naurut sain :D kirjoitti:

        Jos noin on, niin saavat vaan ansionsa mukaan.

        Neuvoista ja varoituksista ei ainakaan ole pulaa ollut. :)

        Kaiken maailman pedofiilit ym. perustelevat usein tekojaan juuri noin. Uhrit saivat vain ansionsa mukaan.

        Kuvottavaa!


      • hyvät naurut sain :D
        Kohta itket kirjoitti:

        Kaiken maailman pedofiilit ym. perustelevat usein tekojaan juuri noin. Uhrit saivat vain ansionsa mukaan.

        Kuvottavaa!

        Jos on tyhmä, kannattaisi kuunnella viisaampien neuvoja.

        Ellei nimenomaan halua oppia vaikeimman kautta.

        Toisaalta, saahan siitä kokemuksia, joista voi jakaa oppia uusille tyhmille.


      • PahinSpämmäriEver
        Hyvät naurut sain :D kirjoitti:

        Ai, sinä oikeasti uskot, että nuo stathamjutut on kirjoitettu tosissaan?

        Pelleilyähän ne ovat, mutta näyttävät purevan muutamiin todella kipeästi.

        Kuka ikinä kirjoittaneekin, on ainakin yksi foorumin parhaita aktivoijia. :)

        Ei kukaan sellaista usko, sehän juuri siinä onkin. Ei ne mene täydestä, turha kuvitellakaan. Täällä vain pohditaan että miksi Lothar edes keksii tuollaisia juttuja ja miten kehtaa väittää että joku suuren luokan Hollywood-tähti kävisi jonkun köyhän ja Suomessakin tuntemattoman stripparin luona kylässä. Nuo jutut ovat kuin jostakin unesta, ovat Lotharin omaa fantasiaa, ei mitään muuta.

        Noita juttuja ei kukaan ota vakavasti, päinvastoin. Ne herättävät hilpeyttä palstalaisissa ja monet nauravat Lotharille palstan ulkopuolellakin. Facebook päivityksillään Lothar herättää pahennusta niin taviksissa kuin julkkiksissakin. Eikö se mies ymmärrä että kaivaa yhä syvempää kuoppaa itselleen? Lotharin maine on todella pähasti ryvettynyt, että ei se korjaannu ikinä vaikka Lothar lopettaisikin spämmäämisen.


    • Kinos Fan Club

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      13
      1713
    2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      140
      1702
    3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      291
      1312
    4. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1098
    5. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      210
      1076
    6. Mitä haluaisit

      Tehdä kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      130
      972
    7. Salainen kastekoulutus

      Millainen on helluntailainen kastekoulutus ja kauanko se kestää ?
      Kaste
      285
      965
    8. Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."

      Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt
      Suomalaiset julkkikset
      3
      915
    9. Känsäkoura ja hotelli

      Tietoa kuka ostanut?
      Kuhmo
      10
      895
    10. Pirkanlinna yleisötapahtuma

      Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks
      Ähtäri
      49
      888
    Aihe