Käsihoito

Etsin työtä kauneudenhoito manikyyrien pedikyyrin, Tietääkö kukaan kauneushoitola tai kuntoutuskeskusten johon olisi työntekijää tarvitaan roheline.stiil @ gmail.com Kiitos
5549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minulle voit tulla antamaan käsihoitoa ;) Maksan käteisellä ;)

Äänestä

Tuu mua hoitanan . Lupaan kunnon maksun luonnossa!!

Äänestä

Manuelli Kaarinassa hakee kynsientekijää ;)

Äänestä

Mä voin antaa käsihoitoa. Missä Kaarinassa olisi hyvä rauhallinen paikka esim. hoitaa homma autossa?

Äänestä

Mulle sopis kans käsihoito!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Inna4 kirjoitti:

Etsin työtä kauneudenhoito manikyyrien pedikyyrin, Tietääkö kukaan kauneushoitola tai kuntoutuskeskusten johon olisi työntekijää tarvitaan roheline.stiil @ gmail.com Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu