Voipi tulla Newcastlelle lirit housuun kun aika paljon on ukkoja pois ja Evertonin käkkäräpää Marouane Fellaini palaa kentälle tykittelemään pelikiellon jälkeen.
Newcastle - Everton
John Gayman
275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Armstrongin Keke se tuossa äsken pirautteli Kyöstille ja sanoi, että vaikka hän on Newcastlen kannattaja, niin pakko on tunnustaa tosiasiat eli Everttonihan tämän voittaa. Everttoni tehdyn maalin lisäksi kolisteli Chelsean maalipuita ja se sentään on kovempi vastus kuin harakat, joten kakkosta tähän matsiin. Luultavasti verkko heiluu molemmissa päissä ja Keke arveli, että Everttoni voittaa viime hetken rankkipotkumaalilla 1-2!
Koska täällä ollaan tota mieltä noin vahvasti se on 3-0 harakoille tai ainakin voitto tai tasuri joka pilaa kaikkien rivit.