pyöritän pebbaa sun edessä

ja sä sekoot;) sun olisi viisainta kulkea kypärä päässä mun lähettyvillä..;))
8129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

seksikästä kenenkään miehen mielestä. Mut sä oletkin halpa laardiperse.

Äänestä

pyörität? :)

Äänestä

No, pari kertaa on meinannu taju lähtee ;-)

Äänestä

jo "kässää" että mä olen ollut täyttä himoa koko syksyn ja talven....

Äänestä
  • ehkä sä mut vielä korjaat.

    Äänestä

  • 3+8 kirjoitti:

    ehkä sä mut vielä korjaat.

    etkai sinä rikki ole? talteen minä sinut kyllä korjaan.

    Äänestä

Vähintään menee jalat alta ;)

Äänestä

Näkis vaan, mutta kypärä vois olla hyvä varuste kieltämättä. Eristää varmaan myös ääniä? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viuh voih uuuhh;) kirjoitti:

ja sä sekoot;) sun olisi viisainta kulkea kypärä päässä mun lähettyvillä..;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu