Kellään kokemuksia kyseisestä tekorömpsästä, tuli ostettua tuommonen.
Sex In A Can, Lady Lager Mini-Lotus
11
1122
Vastaukset
- satana3
http://www.kaalimato.com/catalog/Sex In A Can, Lady Lager Mini-Lotus_p_9219.html
- pergele3
Näyttää siltä että maksoit kympin liikaa.
http://www.ihmeellinenhuone.fi/fleshlight-sex-in-a-can-lady-lager-p-633.html - iteLaskin
Kaalimato näyttäis olevan yli 15 euroo kalliimpi.
Hintaero vaan lisääntynyt vuosien varrella. - perustappi
Kyllä on hyvä tuote, iso vehkeisellä menee pohjaan asti, joten niille suosittelen normi fleshlightia.
- Flesumies
Lady lageria en ole käyttänyt mutta joku tölkkimalli mulla oli käytössä ja se oli myös aivan loistava tuote.
- Flesh ukko
Kerropa omat kokemuksesi nyt kun sen ostit.
Flesukoista on englanninkielinen keskustelufoorumi kapistuksen valmistajan omilla vebbisivuilla. https://forums.fleshlight.com/forum.php- aivanihanaaon
Hemmetin hyvä tuote.
Tosin ekalla kerralla tuntui niin hyvältä etten pystynyt juurikaan penistäni liikuttamaan, paikallaankin puristi jo niin nautinnollisesti että laukesin alle minuutissa ja tätä ei naisen kanssa ole tapahtunut ikinä.
- satana3
Hyviä puolia on että se on vähän lyhyempi kuin normi fleslight eli ei tartte olla päälle 20 senttistä kyrpää vaan 15-16 senttiselläkin voi painaa ihan pohjaan asti siinä on hyvä kuviointi ja imu, huono puoli on se että kun sen pimperon on lämmittänyt vedessä niin se kylmenee saakelin nopeasti. Summasummarum hyvin sillä kuti irtoaa jos ei jaksa baarista lähtä vonkamaan vosuja. Taidan seuraavaksi kokeilla kuumassa suihkussa niin pysyy pillukin lämpimänä.
- puute-ohoi
Tiukkuudesta tulee ainakin vielä 4 käyttökerran jälkeen mieleen teiniajan tyttöystävä ja voittaa käden 6-0. Verrattuna toiseen kokeilemaani leluun, Sue Johanson Head Honchoon tämä on paljon lähempänä oikean tuntua. Ekalla kokeilukerralla joutui heittämään toisen varvin vaikka olin juuri ehtinyt pesemään ja laittamaan kuivumaan. Näin 14cm pitkällä ja 11,5cm ympärysmitalla. Isommalla värkillä voi tehdä tiukkaa saada mahtumaan, kun tuossa on muovikaulus pehmeän osan ympärillä ja sitä pehmeää ei ole määrättömän paksulti kalun ja kauluksen välissä.
- flesutestaaja
Kyllä tuo ihan hyvä, on toki parempiakin mutta maksaa sit enempi.
- duffBeer
Suosittelen lady lageria, tölkkikin on komia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 854598
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺864426Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433759Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli173612Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402987Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102794En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä212711IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392143Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581758Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli1171332