Nuorten menomestat!

^^
7225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mitä vittua? missä kysymys? mikä on ulosantisi punainen lanka,sinä muppetshowsta karannut pehmoörkki?

Äänestä
  • Noanteeks missä nuoret hengailevat?

    Äänestä

Sokoksen edessä.

Äänestä
  • Siihen Sokoksen eteen tarpeeks ison lammikon ku räkii niin Kaupunki hankkii siihen lampeen lapsille omat ankat, voi sitten potkia niitä ankkoja kamapäissään.

    Äänestä

kespa
abc

Äänestä

Riippuu ehkä siitä mitä tarkotat nuorilla. Nuorianuoria vai nuoria aikuisia?

Äänestä

Hesburgerin pallomeri - be there or be square

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohta porissa san kirjoitti:

^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu