Ihanan kateellinen ja

Huvittavinta on tyhmyytesi joka aina paljastaa sinut, heh olet niin säälittävä, etten tiedä tuhoanko sinua lopullisesti.. ;))
30373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

se kuitenkin menee toisinpäin! Mieti sitä aluksi, toimi sitten, tiedäthän miten käy kun manailet minulle jotain. Vai onko unohtunu?

Äänestä

toivon tämän koskevan itseäni. Olen vuosia odotellut lopullista päätöstä asioille.

Äänestä

tarvi edes kertoa aloittajan järjen tasosta mitään..

Äänestä

Rakastunut on kyllä tyhmä. Niin ja tuhosit jo aikoja sitten. Nyt vain tyhmyyttä jatkamaan aikojen loppuun asti.

Äänestä

Kaikenlaiset tunteet kuuluvat elämään. Itse olen surullinen ja hieman mustasukkainen kun ajattelen häntä. Se on kai ihan inhmillistä. Katkera en halua olla. Enkä halua hänelle mitään pahaa. Säälittävä voin kyllä olla ja olenkin. Joskus olen jopa naurettava. Mutta olen ylpeä siitä että olen minä enkä ole täydellinen ihminen.

Äänestä
  • Mukava lukea tässä ketjussa jotain fiskuakin. Samoilla linjoilla olen kanssasi.

    Äänestä

tyhmyyteni on tullut ilmi? anna tulla se "kuolinisku" niin katsotaan mihin sinusta on?

Äänestä

miksi olet katkera? Jos itse aiheuttaa sen että tulee jätetyksi, niin eikö se katkeruus ja kostonhalu osu paremmin omaan itseen?

Äänestä

aloittaja itse varsin säälittävä, kun ei uskalla edes täällä kertoa kenelle viestinsä on tarkoittanut, saati sitten sille itselleen. Samanlaisia tyhjänpäiväisiä aloituksia vähänväliä.

Äänestä

Se en ole minä!

Äänestä

ja psyykkisesti ja fyysisesti sairas haluaa toisillekkin pelkkää pahaa, ja ap on sitä.

Äänestä

Muistelepa noita sanojasi sitten, kun olet asemassa, jossa tarvitset apua, hoivaa ja huolenpitoa. Hoivaajasi voi olla jopa ihminen..jota tuolla kirjoituksellasi muistelet.

Äänestä

senkin taukki onko siellä vielä jotain häääh!!! et osaa edes riitaa haastaa kunnolla....

Äänestä

ihanan kiihkeä olet.

mä voin sanoa sulle että mä en ole mikään hidas suomalainen. Mä olen kiihkeä.

Sä häviäisit mulle riidassa 6-0.

Äänestä
  • osaisi minun kanssa riidellä kun olet niin maallikko...

    Äänestä

  • et sinä edes kirjoitti:

    osaisi minun kanssa riidellä kun olet niin maallikko...

    mulla on tapana voittaa. oli sitten kysymys monopoli tai mikä tahansa muu. Sun päihittäminen nyt on sellaista lämmittelyä.

    Äänestä

  • .................. kirjoitti:

    mulla on tapana voittaa. oli sitten kysymys monopoli tai mikä tahansa muu. Sun päihittäminen nyt on sellaista lämmittelyä.

    sun pelimerkit on? varmaan menee sulla aikaa siihen ennenkun edes tajuat ketä vastaan sodit.. sillävälin suosittelen hankkimaan nyrkkeilysäkin niin ei tartte murjoo ketään ulkopuolisia..

    Äänestä

Paaaaskaaahousuu olet :)

Äänestä

Ai ai...Häviät mulle mennen tullen ap !!!
Olet katkera l u u s e r i ja tiedät sen itsekkin...

Äänestä

leikkasko ne väärän paikan. Eikö ne vielä sitä lobotomiaa tehnykkään? No, kyllä ne vielä siihenkin päätyy.
Voi varjele että olet katkera, yrität uhoilla, ja samalla kyykytät itsesi.

Äänestä

Joku on juonu aivonsa pellolle ajat sitten....

Tyhmästä päästä kärsii koko kroppa....

Äänestä
  • mun aloitukseksi tuota??en kirjoittasi pahaa sinulle täällä ja livessäkin ainakin koetan puhua sulle nätisti ;(

    Äänestä

Tuhoaminen on helppoa missä asiassa vaan. Taitoa ja älyä tarvitaan rakentamiseen. Siinä miettimistä aloittajalle.

Äänestä

Ei kannata ärsyttää. Tai kokeile ja menetä kaikki! Tämä ei ole uhkaus tämä on lupaus!

Äänestä

Pientä vapinaa millin parin heitto. Niin alkaa tärinä.

Äänestä

Stana kanssasi veli.

Äänestä

onnistuin
haista pska.
En sano mitään mitä en itse kestä.
Ootko ihan sairas jos haluat että sua satutetaan lisää?

Äänestä

ja psyykkisesti ja fyysisesti sairas haluaa toisillekkin pelkkää pahaa, ja ap on sitä.

Huomionhakuinen skitso/narsisti.

Äänestä

Minäkö katkera...sallikin nauraa jo?!
Aloituksesi haisevat ylimielisyydelle ja kaikelle sellaiselle, mitä kukaan ei kadehdi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katkera olet. kirjoitti:

Huvittavinta on tyhmyytesi joka aina paljastaa sinut, heh olet niin säälittävä, etten tiedä tuhoanko sinua lopullisesti.. ;))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu