kahden ämmän k(l)oukussa

pienempi ei ole isompaa vähäisempi mutta isompi pahempi. Mikä neuvoksi?
8156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Laita väristin toiselle pokkuroidessasi toisen helmoissa samaan aikaa kutta katon alla?

Äänestä

ei edes naurattanut

Äänestä

Nyt voit rehennellä joka suuntaan, muille miehille ja palstoille, miten suosittua ja kovaa kamaa olet, suorastaan housut revitään päältä.

Itsehän olet tahallaan koukuttanut kaksi itseesi. Toivottavasti joku pissis tekee sulle joskus saman.

Äänestä
  • olet meistä kahdesta se pahempi?

    Äänestä

Yh:ään sopii kaksi ämMää?

Äänestä
  • yksinhuoltajata,en arvaa,mitä tässä haetaan?

    Äänestä

  • eikös yh ole kirjoitti:

    yksinhuoltajata,en arvaa,mitä tässä haetaan?

    Arvelisin jonku ikävöivän yh:ta eli myös lasta.Omaansa?

    Äänestä

Ai sanotko sä minua ämmäksi?

Eihän meistä muutenkaan tule mitään, vaikka flirttailet kovasti minulle. Minä tiedän, että olisin toinen nainen, mutta ei kiitos!

Toki tykkään sinusta, mutta haluan kaikki tai ei mitään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kompasompa kirjoitti:

pienempi ei ole isompaa vähäisempi mutta isompi pahempi. Mikä neuvoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu