Ei lähe millään päälle ei kuvakkeesta ei omasta tietokoneesta ei jos nyppää pois ja lyö takasin. Mitä tuolle pitäis tehä? Eilen toimi ihan hyvin mutta tänään ei? Vttu mtä pskaa!
mobililaajakaista ei käynnisty?
ei stnan!
2
155
Vastaukset
- tiedä auttaako mutta
poista se yhteysohjelma ja käytä mokkulaa tälleen:
http://www.siptune.net/siptune.net/tiki-index.php?page=Mokkulayhteyden luonti Windows Vistaan - kylsekohtapelaa.
irrota mokkula, sammuta kone, käynnistä kone, laita mokkula, avaa ohjauspaneeli ja sieltä laitehallinta ja kato näkyykö mokkula luettelossa. Jos ei näy tee asennus uusiksi. Jos näkyy, käynnistä yhteysohjelma ja yhdistä, mitä sanoo? tuleeko jotaki ilmoituksia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114649Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948