Sä et taida käydä

lauantai-iltoisin koskaan missään baareissa ????
8183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mutta olen ajatellut alkaa käymään.

Äänestä

En käy. Ei kiinnosta-

Äänestä

ahdistavia paikkoja...

Äänestä

miten niin? Etkö löytäny mua?

Äänestä

Saan turpaani heti kuiteskin.

Äänestä

En käy, on parempaakin tekemistä kuin istua meluisissa baareissa. Ennemin olen ulkona tai nyhjään kotona. Useimmiten kyllä olen illat töissä.

Äänestä

Ei mulla oo kenen kanssa kävisin...

Äänestä

ahkerasti tule käytyä noissa baareissa,siellä on aina niin samanlaista,eli tyhmää.Enkä yksin kehtaa mennä.Kaikki ystävät elävät parisuhteessa,joten heitä baarit kiinnostaa vielä vähemmän,kuin minua:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6+11 kirjoitti:

lauantai-iltoisin koskaan missään baareissa ????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu