niin, miehelläni on seisokissa ~10 cm pituinen, paksuuttakaan ei paljoa. missä asennossa saisi tuntumaan parhaalta?
seksiä pienimunaisen miehen kanssa > paras asento?
9
3272
Vastaukset
- treeniä
Sinä selälleen makuulteen. Tyyny pepun alle. Mies ottaa jaloista kiinni, työntää niitä ilmassa sinuun päin ja panee menemään. Aika syvälle pitäisi mennä.
- Jåå
Ihana asento tuo, mikä mahtaa olla virallinen nimitys? :)
- motoman69
Jåå kirjoitti:
Ihana asento tuo, mikä mahtaa olla virallinen nimitys? :)
Harley Davidson ;)
- rr3r3
Parhaalta tuntuvan asennon saat, kun laitat miehesi selälleen sänkyyn ja itsesi n.50-100 km päähän hänestä, paksukaluisen uroon päälle.
- jujukos
No ettekö osaa itse kokeilla ja hakea sitä parasta asentoa. Näköjään seksissäkin noita uusavuttomia piisaa. Harjoitelkaa. Kuka muu voi sen paremmin arvioida mikä teistä tuntuu parhaalta. Lihavuus, pituuserot ja tiukkuus/väljyys kosteus kaikki vaikuttaa.
- secondchange
joo, kyllähän me ollaan pari ookoota asentoa löydetty, mutta uudet ideat ois jees :)
- niggercock
Hommaa itsellesi sängyssä paremmin hommansa osaava mies jos on noin köyhä elämä että tarvitsee tänne tulla niistä itkemään. ja jujukos in kommentti viittaa siihen että et vaan saa keltään tai olet feministi!
- Pesukarhu10
Suosittelisin kokeileen sillai että nainen on kyljellään jalat koukussa ja yhdessä... Vähän niinkuin lusikassa mutta enemmän ja mies ns. takaapäin asennossa. En sitten tiedä oikeeta nimitystä tolle mutta tuntuu ainakin melko syvälle saavan :) pesukoneen päällä :D Niin että naisen jalat on mahd. paljon auki ja että miehen vehje on oikealla korkeudella... Siitä pääsee työntyyn todella syvälle kun nappaa vielä pepusta kiinni ;) En sitten tiedä onko noista mitään apua koska itellä ihan normi kokonen keppi... Mutta on siinä kuitenkin tunto aisti tallella että tietää koska on todella syvällä ;)
- KakkoneOnYkköne
Persepano, se se on.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3513997Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4763221- 712180
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401640Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1961545Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1781397- 1051243
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751232Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121147K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81095