Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rögle ja malmö

umpisurkeita räpeltäjä porukoita molemmat. hyi vit tu kun hävettä kun löin molemmat rayon kanssa sinne meni taas rahat.
251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

malmö on paska paikka

Äänestä

kai pelasit sitä riviä 1 eurolla ja osuvaa riviä sitten 100 eurolla niinkun skuku?siinä on mies eikä hiiri,vartia tai tulli.mulla alkaa seisoo kun ajattelenkin skukua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kjäh mies kirjoitti:

umpisurkeita räpeltäjä porukoita molemmat. hyi vit tu kun hävettä kun löin molemmat rayon kanssa sinne meni taas rahat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu