Tilasin kaalimadosta ensin geishakuulat ja anaalitapin, halusin niillä piristää seksielämäämme ja treenata samalla alapään lihaksia. Kokeilimme minun pyynnöstä miehen kanssa seksin aikana anaalitappia ja aluksi kaikki menikin hyvin,kunnes miehellä ei vain kertakaikkisesti enää seissyt, ei vaikka teki mitä ja olemme 7v olleet yhdessä ja ikinä ei ole lerpahtanut kesken... no seuraavaksi tilasin ihanan ison mustan aidon mulkun näköisen dildon mikä värisee, kokeilin sitä ensin yksi ja kerroin nauttivani kovasti ja sainkin orgasmin joka oli taivaallinen! Tänään sitten kokeilimme tupla penetraatiota, minun ehdotuksesta miehen kanssa ja taas sama juttu kuin viime kerralla, miehellä lerpahti kesken kaiken eikä juhlakuntoon sitä enää saatu ei sitten millään... no mies meni nukkumaan ja hoitelin itseni uudella lelullani, mutta kysymys kuuluu, että johtuuko miehen lerpahtaminen noista leluista ja mitä asialle voisi tehdä? Olisiko jotain lelua mikä sopisi paremmin aloittelevien parien käyttöön vai pitäisikö unohtaa lisämausteet ja tyytyä miehen kanssa lähetyssaarnaajaan ja nauttia sitten leluista yksin kaikessa hiljaisuudessa?
Mieheni on mustasukkainen "leluilleni"?
8
868
Vastaukset
- anna mennä vaan
Taitaa olla paras tuo viimeinen vaihtoehto eli nauti leluista yksin. Sillä vaikuttaa siltä että miehesi on kateellinen isoille leluillesi ja sinun nautinnollesi vaikka minuun se vaikuttaa aivan toisin.
- kaalimato.com
Hei,
Sinun kannattaa keskustella miehesi kanssa asiasta. Osaako hän kertoa miksi seksi ei enää luista? Muutenkin seksileluista ja molempien toiveista sekä ajatuksista seksiin liittyen olisi hyvä keskustella avoimesti.
Jos toinen osapuoli ei halua seksileluja mukaan rakasteluun voi niistä nauttia yksinkin.
Terveisin
Kaalimato.com - mitatt
Anteeksi mutta mikähän tässä tapauksessa on kokoero? Eli minkä kokonen se lelu on ja sitten taasen miehesi ase... :) Ajattelin selittäisikö se asiaa yhtään kun ainakin oma kokemukseni on ollut erittäin kiihottava kun vaimo nauttii vaikka lelu olisi isonpi niin ei se silti sama asia ole.
- piinattu rellu
Heh, ehkä seksi vaan pyörii pelkästään sinun oman navan ympärillä nykyään?
Varastat leluilla miehen roolin ja mies kokee että enään ei tarvita.
Suristele niillä dildoilla vaikka miehen kasseja välillä. Hyvä siitä tulee. - dbfdfbdfd
Miksi et hanki leluja joista mieskin pitäisi?
Hommaa esimerkiksi tekopillu ja käytä sitä mieheesi.
Mieti tätä tilannettasi, että ensiksi tilaat lelun kaikessa hiljaisuudessa, testaat sitä myös kaikessa hiljaisuudessa ja sitten vedät ison mustan kyrvän kesken seksin esille, että "tämä kuule antoi sellaiset orkut että oksat pois!"
Kyllä siinä menee luotto hiljaisemmaltakin mieheltä, että mistä nyt kiikastaa kun ei enää riitä naiselle.
Eli miten olisi sellainen että yhdessä tilaisitte noita leluja ja miettisitte yhdessä mistä voisitte pitää. Kommunikointi on hyvän seksin tärkein peruskivi.
Ja tämä kommentti tulee sitten mieheltä joka pitää siitä että vaimoni käyttää leluja myös yksin ja tilaa niitä myös itsekseen. - ihmettelen"
No ompas tiukkapipoinen äijä sulla! Minusta geishakuulat ei ole "lelut", vaan treenausvälineet joita jokainen nainen voisi käyttää parantamaan omaa tiukkuutta ja lihasten hallintaan.
- mustisko muoville
Jotain pientä vihjailua lelujen koosta. Pitkään tuumasin mielessäni, että isompaa peliin mukaan. Omien mörköjen voittaminen oli isoin juuttu, vasta sen jälkeen vein rouvan kauppaan ja yhdessä katseltiin. Seurasin sivu silmällä, että mistä sielä oltiin todella kiinostuneita. Lopputulos oli lopulta selvisi, hiukuan isompi, kuin itse.
Sentti jokasuuntaan ja suonikas. Joten .... mutta vaivaako se minua ?
Kun mietin käyttökertoja tuolle meturanpätkälle on ne olleet todella vähäisen, ainakin yhteisleikeissä. - Musta Pekka
Aloittaja on ikävä kyllä mustan munan perään, kun osti mustan tekopeniksen ja sai lelustaan niin hyvän tyydytyksen. Mies tietää että hän ei pysty tyydyttämään naistansa valkoisella peniksellä ja siitä johtuu erektiohäiriöt, eli toisin sanoen tuhosit miehesi itsetunnon.
Suosittelen eroa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1074716Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/743961426- 1881085
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1101078Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna86990Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk11922Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47921- 64911
tilitoimistopiirainen huutaa
mikä tää piiraisen tilitoimistomies oikee on? olin kuullut vaikka mitä huhuja, että ihan valtavan äkkipikanen mies mutt10907- 64876