Mitattu

peniksen pituus

Oltiin poikaystävän kanssa viettämässä joululomaa vanhempieni kesämökillä ja tuli sitten juttua peniksen koosta.Minä hakemaan metrimittaa ja mittaamaan tietysti ja tulos on. Juhlakunnossa päältäpäin mitattuna 165mm ja josta terkanpituus 35 mm ja lensin halkaisija 45 mm ja varrenhalkaisija keskeltä 37mm.Tuntuu pimpissä todella hyvältä ja mahtavalta kun ystäväni penistä sisällä liikuttaa.

8

228

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oot kuiten poika

      Ohut on. Tuostahan saa 3cm vähentää nais-virhemarginaalia.

      • gutaa teki

        Itselläni 17cm ja varsi on koko matkalta leveyssuunnassa 4.5cm, terska ei juurikaan leveempi. Ympärysmittaa 14.5cm, varsi ei siis pyöreä.

        Ai että teki gutaa ku gimma kaksin käsin hiveli kalun vartta kunnon liukkarin kanssa! Ja siitä jatkettiin hyvän tovin normi lykkimistä. ah.


      • Niinvarmaan
        gutaa teki kirjoitti:

        Itselläni 17cm ja varsi on koko matkalta leveyssuunnassa 4.5cm, terska ei juurikaan leveempi. Ympärysmittaa 14.5cm, varsi ei siis pyöreä.

        Ai että teki gutaa ku gimma kaksin käsin hiveli kalun vartta kunnon liukkarin kanssa! Ja siitä jatkettiin hyvän tovin normi lykkimistä. ah.

        Sitten heräsit kun äiti huusi syömään.


      • gutaa teki
        Niinvarmaan kirjoitti:

        Sitten heräsit kun äiti huusi syömään.

        tositarina. edellinen kommenttiNI.


    • Pienikokoisena

      naisena täytyy tunnustaa on kooltaan vähän isohko minulle.

      • ootko kokeillu?

        Kokeillaanko? T: 175mm


      • ootko kokeillu? kirjoitti:

        Kokeillaanko? T: 175mm

        Tuo pienikokoinen nainen kyllä tarkoitti, ettei se saa olla kuin alle 13-senttinen ja sinun kikuli normaalina tai reiluna normaalina meni pikkuisen yli toivotusta.

        Miehenä minun täytyy tunnustaa, että en hetkeäkään uskonut tuon Pienikokoisena esiintyvän naisen jalkojen välistä viirua löytyvän.


    • 9545

      onpa piikkuriikkinen itsellä huikeat 26cm ja paksuus on 19cm:D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?

      Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant
      Maailman menoa
      202
      4005
    2. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      35
      3722
    3. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      80
      3064
    4. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      65
      2539
    5. Kaivattusi silmin

      Minkälaisen kuvan olet omasta mielestäsi antanut itsestäsi kaivatullesi?
      Ikävä
      207
      2499
    6. Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?

      Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�
      Ikävä
      120
      2299
    7. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      50
      1767
    8. Martinan pankkikortti

      Seiska uutisoi, että Martina antoi pankkilortin tyttärilleen. Siinä on vaan sellainen pointti, että pankkikorttia ei saa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      366
      1753
    9. Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa

      Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,
      Perussuomalaiset
      101
      1743
    10. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      101
      1739
    Aihe