Jasmiinin romanttiset treffit!!!!!!!!!

Olisko teillä romantiikkaa vastaavassa tilanteessa????
http://jasminmantyla.blogspot.fi/2013/01/treffeille-tanaan-ja-kuvia-meidan.html
15281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

miksi ei olisi? jos olisin kihloissa ja rakastunut, niin eikös tuo romantiikkakin siihen yhtälöön kuulu.

Äänestä

Tyhmiä ihmisiä, jasmin ja dennis on hyvä pari ja ihana homma että huomioivat toisiaan noin. Tuollasilla jutuilla suhde pysyy hyvänä, tiiän kokemuksesta.

Äänestä

Jep..kaikki suhteet nimenomaan pysyvät hyvinä kun niitä käsitellään juorulehtien palstoilla ja blogeissa. DD

Mannen muutkin suhteen aina kaatuneet..joku sairas isäfetissi on mannella.

Äänestä

Manneista tai fetisseistä en tiiä eikä ne tähän aiheseen tai näihin ihmisiin mitenkään liity, mutta sen tiedän että kun toista huomioidaan eikä romantiikkaa unohdeta niin se tekee suhteelle hyvää.

Äänestä
  • Totta sehän siinä on ongelmana monella et kun toiseen totutaan niin unohdetaan kaikki romanttiset eleet.

    Äänestä

Lätkä Kurri ja Kanervan Ike saivat ensin maistiaiset.

Äänestä

Dennis saattaa olla rahamiehiä :D

Äänestä
  • Ja mitäs se meille kuuluis vaiks olisi? Kunhan on onnellisii yhdessä niin kai se on se tärkein juttu..............

    Äänestä

  • kuuluis ollakkin kirjoitti:

    Ja mitäs se meille kuuluis vaiks olisi? Kunhan on onnellisii yhdessä niin kai se on se tärkein juttu..............

    Romantiikkaa on vaikea nähdä tuossa luonnottomassa suhteessa mutta mikäpä siinä jos haluaa vetää elämänsä vessanpöntöstä alas. Sen tuo turha julkkis todellakin osaa.

    Äänestä

  • en oikeasti selviä näistä 19 egee -viesteistä. sama se tietysti onko vai eikö.

    Äänestä

  • Huonot hampaat kirjoitti:

    Romantiikkaa on vaikea nähdä tuossa luonnottomassa suhteessa mutta mikäpä siinä jos haluaa vetää elämänsä vessanpöntöstä alas. Sen tuo turha julkkis todellakin osaa.

    Eli kun joku on oikeasti onnellinen niin se on elämän alas vetämistä vessanpöntöstä, juu pitääpä muistaa tuo. Kun ihminen näyttää noin aurinkoiselta ja onnelliselta niin silloin tuollainen suhde ei voi olla väärin. Minusta on hienoo että Jasmin on rehellisen rakastunut eikä häpeile myöntää sitä.

    Äänestä

Vetäisin kyllä "suojahaalarin ja kumihanskat" päälle, ennen kuin noin epäsiistiä eläkeläispappaa edes tikulla koskisin.

Äänestä

  • on teil murheet kirjoitti:

    Miksi muka epäsiisti, tuo mikään epäsiisti ole. Normaalin vanhemman miehen näkönen, pitää täällä kaikkien aina vaan valittaa.
    http://iltamakasiini.fi/jasmin-mantylan-ja-62-vuotiaan-rakkaan-hellat-yhteiskuvat/

    Hampaat, hiukset ja fysiikka ylipäätään (vyötärölihavuus) taitaa olla papalla menneen talven lumia. No, ei tarvi tytön pelätä että joku nappaisi, eläkepappa kun ei ole jackpot millään mittarilla ;0

    Äänestä

  • Mies kuin vitsi kirjoitti:

    Hampaat, hiukset ja fysiikka ylipäätään (vyötärölihavuus) taitaa olla papalla menneen talven lumia. No, ei tarvi tytön pelätä että joku nappaisi, eläkepappa kun ei ole jackpot millään mittarilla ;0

    Minä en näe kummassakaan mitään moitittavaa ja tiedätkö että se voi olla mahtava ihminen. Ja eikös sitä siihen sisäiseen kauneuteen aina ihmisiä kehoteta rakastumaan? Sitten kun joku tekee niin eikä ole joku pinnallinen k***pää niin sen vuoksi haukutaan. Ei ole ihme että Jasmin halusi miehen jostain muualta kun suomesta kun suomalaiset kerta on näin idioottia porukkaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


whatwhatwhaaaat kirjoitti:

Olisko teillä romantiikkaa vastaavassa tilanteessa????
http://jasminmantyla.blogspot.fi/2013/01/treffeille-tanaan-ja-kuvia-meidan.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu