ETELÄN VETELÄT PAKKOLIITTOON

Heppatyttö kokoomuksesta, laita kuolaimet etelän vetelille, syötettävät on liitettävä yhteen. Nimeksi "Es VaHel".
256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja otappa hepaltas taas suikkarit niin aamupuuroa ei tarviikkaan keittää.

Äänestä
  • Pruuuuuu ruuna. Tamma on melkein puhunut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Susia Hakunilaan kirjoitti:

Heppatyttö kokoomuksesta, laita kuolaimet etelän vetelille, syötettävät on liitettävä yhteen. Nimeksi "Es VaHel".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu