Mies nukkuu ja minä valvonu koko yön pornoa katsellen, alkaa olla sen verran kosteet paikat että taidan hiipiä ukko kullan peiton alle ja herättää sen pikku poskihoidolla! :) Luulen että ei tykkää pahaa, aamulla ei kuitenkaan tarvii herätä aikaisin.
Miestä herättelemään! ;)
Tuhma vaimo
8907
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Missä tuollaisia unelmanaisia tehdään, yksi mulle ja heti.. Miten kävi?
Eipä siinä ehtiny ku ottaa munan suuhun ku mies heräs, ei ainakaan sanonu että ois suuttunu herätyksestä! :) Useemminki haluis kuulema vastaavasti herätä! Vähän kyllä jännitti että mitä se sanoo ja suuttukohan kun kesken yöunien herätellään, mutta hyvä vastaanotto tuli! :D
No enpä usko että mies suuttuu jos sillalailla herätettäis. Olis itelläki sellainen ;-)
Oli se kyllä ihan hauskaa, huomasin että se havahtu hereille, jatkoin vaan peiton alla hommia ja ukkoki oli ihan hiljaa. Unitokkurassa varmaan. :) Sitten ku tulin sieltä sen jalkovälistä pois se sano huomenta! :D Ja ei varmaan tarvii kertoo miten tilanne eteni! ;)
Jossain vaiheessa mietin ennen ku makkariin menin, että kauhee jos sillä on vaikka kusihätä ja se alkaa lorottaan ku nuolen sen munaa, mutta otin sen riskin ja toivoin että alkas äkkiä seisoon ni kuseminen ei sillon onnistu. Ihme ajatus sekin mutta onhan se hyvä varautua! :)
Eipä se kusi sieltä enää tule kun vähänkin alkaa seistä ja joku kontrolli kai siihen on jo lapsena tullut. Kiva kun onnasi, kyl mäkin tuollaisia herätyksiä ottaisin mielelläni vastaan :)
iteki tehny tollain, ku valvonu ite myöhään ja toinen nukkunu onneissaa ;) poskihoidolla kiva herättää, eikä kukaa kyl suuttunu todellakaa..
Olen joskus herännyt, vasta sitten kun vaimo on ratsastamassa päällä, enkä kyllä ole huonoa tykännyt, kun hyvää tekee. Mutta se kerta kun, vaimo kertoi aamulla, että käytti mua yöllä hyväkseen,enkä itse muista mitään (taisin olla aika juovukkeessa) niin ihmettelen, miten hän on saanut seisomaan. Kysyinkin, niin vastaus oli, riittävästi:)
Kerran heräsin hiusten rytmikkääseen tanssiin vatsalla, enkä huomannut
huulien kosketusta... Tuli mieleen, jos tyttö olisi pitänyt hiukset kiinni,
olisinko herännyt ollenkaan? Olin selvinpäin nukkumassa ja tyttö illalla huomautti
ettei missään nimessä anna mulle.