Onkse synti haluta sut / sua?

Jos on, niin mä mielellään teen sitä. Sä et vaan taida olla kovin otettu siitä...
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei, ei se ole, tai taitaa se vähän riippua siitä kuka sä olet ja kuka esimerkiksi mä olen. :)

Äänestä

tavasta, tavoista, joita haluamisessaan ja tavoittelemisessaan käyttää..
sinällään ei kai se synti ole. tunne on tunne, eikä se kieltämällä toiseksi muutu...
puuh... täälläkään päässä.
en taida kyllä olla syntien tuntemisessa mikään sanomaan niistä mitään..

Äänestä

Tuppe, eiks sun mies vielä tiedä tästä?

Äänestä
  • palstalle muutkin kuin varatut kirjoittelevat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tu*** kirjoitti:

Jos on, niin mä mielellään teen sitä. Sä et vaan taida olla kovin otettu siitä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu