Huomio Cerejaa-kennelin koirien omistajat!

Cerejaa kennel

Cerejaa kennelin facebook sivuilla on että pentusuunnitelmia keväälle 2013, en kuitenkaan googlettamalla löydä yhden ainuttakaan Cerejaa kenneliä. Mistä johtuu? Jos joku sen löytää, linkatkaa se ystävällisesti minulle, kiitos! :)

4

755

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hokkendag

      En löydä edes tuota facebooksivua. Kirjoititko nimen oikein? Mitä rotua kasvattaa?

    • KennelCerejan

      Hoi!!

      Joo meillä oli pieniä teknisiä ongelmia kennelin nettisivujen kanssa, ja nyt löytyy jo rotuyhdistyksen sivuiltakin yhteystiedot!

      Tai siis jos tarkoitat Kennel Cerejan? :)

      Facebookista löytyy Susanna Karppinen nimellä, podengo yhdistyksen sivuilta kasvattaja osiosta löytyy nyt tarkemmat yhteystiedot, ja nettisivutkin aukeavat tässä muutaman viikon sisään! :)

      Sähköpostia voi laittaa osoitteeseen [email protected] niin sieltä Suski vastailee sitten :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      240
      2744
    2. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      101
      1154
    3. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      123
      1121
    4. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1005
    5. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1002
    6. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      917
    7. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      57
      889
    8. Mitä toivoisit

      Välillämme vai toivoisitko mitään näiden vuosien jälkeen?
      Ikävä
      63
      851
    9. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      130
      830
    10. Perussuomalaisten kansanedustajalta erittäin raju puheenvuoro eduskunnassa massamaahanmuuttoa vastaa

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000012019924.html Hyvä, että perussuomalaiset tuo Suomen kansalle tätä vihervasemmisto
      Maailman menoa
      238
      825
    Aihe