SOFIA JA CHRIS

-MIA-90-

Sofia ja Chris olisivat upea pari

14

951

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Isomummu

      Joku ennustaja povasi, että Chrisin ja Madeleinen liitto ei kestä pitkään. Toivottavasti kuitenkin niin kauan, että Madeleine ehtii saada lapsen tai pari.
      Nyt on jo hyvällä alulla perhesuunnittelu, kun kihlapari on päättänyt lopettaa tupakoinnin. Kaikki viittaa perheenperustamis-aatoksiin.

    • ViccanSilvia

      Maailma on jo nyt täynnä yh-muijia kakarineen olkootkin kyse niin siniverisistä että.
      Siis tarkoitan, että ruotsalaisveronmaksajathan ne elättää.

    • onnea !

      eikös se Chris olisi jo napannut aika päiviä Sofian, jos oisi ollut kiinnostunut!! mut tais sekin huomata että tyttö on tyrkky! eikä edes kaunis!

      • 1+12=?

        ja HUH HUH,

        kuinka kauniita naisten oikein pitää olla ennenkuin ne teille hienohelmoille kelpaa?

        Sofia on kaunis eikä sellainen väkäleuka kuin tuleva anoppinsa - tulee ehdottomasti parantamaan kuningasperheen geenejä.


      • kauneus=hyvätgeenit
        1+12=? kirjoitti:

        ja HUH HUH,

        kuinka kauniita naisten oikein pitää olla ennenkuin ne teille hienohelmoille kelpaa?

        Sofia on kaunis eikä sellainen väkäleuka kuin tuleva anoppinsa - tulee ehdottomasti parantamaan kuningasperheen geenejä.

        Sofia on kaunis ja osaa esitellä kauneutensa sivistyneesti keskiaukeamalla. Vai pääsikö se keskiaukeamakaveriksi vai vain sivuaukeamarevittelijä. Joka tapauksessa, hyvägeeninen ihminen esittelee geeninsä televisiossa ja lehdessä!


      • Cris ja Sofia tunsivat toisenja jo aikoja sitten. Tutustuivat toisiinsa kun Sofia asui USAssa vuosia sitten.


    • 617

      Minun mielestäni Sofia on joissakin kuvissa enemmän kuningatar Silvian näköinen kuin hänen omat tyttärensä.

    • Madeleinevictuuria

      Sofia on kauniinmpi kuin yksikään Bernadottien lukihäiriöisistä väkäleukaämmistä ja siksi hänet koetaan rankalaisen tallirenki suvun naisten vakavaksi kilpailijaksi.

    • Sofia on tavallaan onnen onkija, mikäs olisi ollessa prinssin vaimo ;) Sofia on vaativa ja päättää kaikista asoista. Viktoriakaan ei erikoisesti pidä Sofiasta koska Sofia pitää Carl Philipiä tohvelina, on liian määräilevä.

      Sofia odottaa avioliittoa, ei vaan ole kuulunut avioliitosta mitään. Carl Philip ollut vierraissakin, Sofia suuttui ja oli kauan aikaa Afrikassa. Nyt Sofia on antanut anteeksi carl Philipille, onhan se annettava anteeksi, muutenhan Carl Philip jättäisi Sofian ja sitä Sofia ei kait halua, haluaa niin mielellään kuulua kunikaalliseen perheeseen.
      Nyt kun tulee Madden häät, ei ole näkyvissäkään avioliittoa Sofialle. Voipi olla että Sofia kyllästyy odottamaan.

      Cris puolestaan on rikkaasta perheestä, tottunut kuuluisuuksiin ja olemaan "aatelisten" ja muitten samanlaisten kanssa. Sofia puolestaan tavallinen työläistyttö joka on elättänyt itseään mallina, alusvaatemallina ja ollut dåkuspa telkassa mukana.

      Madeleine on ehkä ylpeä, mutta hän on kaunis nainen, paljon kauniimpi mitä Sofia. Madeleinellä on klassiset kasvot. Madeleine on hemmoteltu, tottunut rikkauksiin ja rikkaaseen elämään ja tottunut myös siihen että koskaan ei voi varmasti teitää kuka on ystävä ja kuka leikkii ystävää saadakseen vain olla kununkaallisten kanssa.

      Madeleine on edelleenkin hyvä ystävä Carl Philipin entisen kanssa, Emman kanssa, siksi Madden on ollut vaikeaa hyväksyä määräilevä Sofia. Kuningasperhe ei pidä Sofiasta erikoisesti.

      • Wiccanmadsu

        Höpölöpöt sun saduillesi!



    • ei hätiä maddella!

      mistä tiedät että Madde olisi mustis? Chrisi on tuntenut Sohvin jo aikaisemmin, eikä ole häneen paljoa perustanut ;) ei sovi unohtaa Sohvin menneisyyttä, mitään herttaista ja fiksua siinä ei ole ollut!! ei hän edes ole mikään kaunotar!

    • tahtoo kruunun

      Niin no, joskushan tietysti vakat ja kannet kohtaavat siten, että pleipoi ja keskiaukeaman onnenonkija löytävät toisensa. Tämä ei tainnut olla se tarina.

    • madde on 10 nainen

      Madde on just sopivan seksikäs nainen chricille!! sohvi on tavallisen naapurintytön näköinen !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      228
      3269
    2. Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset

      Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard
      Maailman menoa
      27
      2366
    3. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      325
      2068
    4. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      79
      2012
    5. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      108
      1911
    6. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      35
      1764
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      31
      1658
    8. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      31
      1459
    9. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      125
      1341
    10. Särkyneelle sydämelle

      Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂
      Suhteet
      30
      1280
    Aihe