Olen miettinyt seuraavaa: mennään talon katolle, nainen laittaa pään savupiippuun. Sen jälkeen hyppään pihakuusen latvasta liito-oravan lailla. Peniksen päässä ajattelin käyttää tähtäimenä mersun tähteä, en ole keksinyt kyseiselle merkille vielä muuta käyttöä. Mitä muita käyttökohteita olette löytäneet?
Ostanko Mersun?
merses
3
366
Vastaukset
- Ihmehiihtäjä
Miettiminen ei näköjään sovi sinulle, joten sinulle sopiva käyttö olisi, että tunget tähden perseeseesi ja muutat Ruotsiin!!!
- ^ ^
Mielestäni hän mietti just hyvin =D
- Anonyymi
Toi on kyllä ideana ihan täydellinen.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
Eikös se mene niin että Jumala loi maailman ihmisille eikä päinvastoin
joten saatana yrittää vääristää ja jota nyt vouhotetaan??? https://keskustelu.kaksplus.fi/threads/bovaer-tutkimuksissa-88444- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367