Huomasin taas jotain

Kuinkahan monta naista sulla oikein on tavoitteissa. Vaikka eipä mulle kuulu kun en taida kuulua heihin.
11207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Olen varmaankin väärä!

Äänestä

Yksi ainoa vain ja se olet sinä, ei kukaan muu

Äänestä

poikamiehellä pitää ollakin useampi, eihän sitä nyt ensimmäistä kukkaa kannata poimia, pitää olla varma, ettei valitse väärin, eipä tarvitse sitten myöhemmin katua.

Äänestä

Naiset on siinä mielessä oivia pakkauksia, että niiltä saa aina vastauksen, mutta miehiltä ei. Naiset ryntäävät kuin norsu posliinikaupassa päälleni

Äänestä

tasan yksi ja ainoa!! yhdessä vaiheessa luulin että eräs henkilö fb.ssä oli sama kuin sinä jota olen kokoajan hakenut täältä.. se ei ikinä selvinnyt minulle vaan oletin että se oli joku random... melkoista pähkinää ollut tässä että olisi kiva viimein saada täysi selko asioista..

Äänestä
  • Musta tuntuu että olen se random jota hän luulee täällä joksikin toiseksi ja luulee tuon toisen olevan täällä. Hän ihmettelee miksi olen ollut häneen yhteydessä. Mutta kyllä hän on täällä useampaa pyörittänyt.

    Äänestä

  • sammunut hymy kirjoitti:

    Musta tuntuu että olen se random jota hän luulee täällä joksikin toiseksi ja luulee tuon toisen olevan täällä. Hän ihmettelee miksi olen ollut häneen yhteydessä. Mutta kyllä hän on täällä useampaa pyörittänyt.

    tuntuu kuin yritettäisi tarkoituksella mustamaalata... miksi tämä random ei sitten selittänyt minulle sitä kun mahdollisuus oli vaan pysyi hiljaa?? epäilysi ei ole perusteltu...jokin mättää nyt jota minulle ei paljasteta..

    Äänestä

  • sammunut hymy kirjoitti:

    Musta tuntuu että olen se random jota hän luulee täällä joksikin toiseksi ja luulee tuon toisen olevan täällä. Hän ihmettelee miksi olen ollut häneen yhteydessä. Mutta kyllä hän on täällä useampaa pyörittänyt.

    Mistä sen niin varmasti tiedät? Mulla ainakin vain yksi nainen mielessä, ollutkin jo pitkään.

    Äänestä

Viittä pystyy vielä hyvin pyörittää, jos on tarkka.

Äänestä

En pyöritä kuin omaani, mutta häntä monesta suunnasta tyydytän. Normaalit asennot on ihan parhaita kun haluaa tulla.

Äänestä

Pääset jonon jatkoksi. ns.vara mieheksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka sammutti hymyn kirjoitti:

Kuinkahan monta naista sulla oikein on tavoitteissa. Vaikka eipä mulle kuulu kun en taida kuulua heihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu