spermaa tuli niin paljon että osa täytyi juoda.
otin mieheltä suuhun olenko homo
32
4755
Vastaukset
- fklölfgj
No eikö se pikemmin niellä, vai lorauttiko se juomalasiin sen lastin ja siitä sitten joit sen? Ja - kyllä, olet homo.
- Nollannut
Ei kerta vielä tee, ja kymmenes kerta nollaa.
- Umpihetero13
Homouden akselilla suihin ottaminen mieheltä on lähellä täysiä pisteitä.
- rth4r4
Eihän siinä mitään pahaa ole tykkäät siitä mutta vaadi seuraavan kerran kumppaniasi käyttämään kondomia. Sitten kun sinulla on vakituinen poikaystävä ja voit luottaa siihen ettei käydä vieraissa voit harkita kumin pois jättämistä.
- himomuna
Niinkin voi sanoo mutta ei homoudessa ole mitään hävettävää ei muuta kun suu koriaks!;)
- örinääää
Panin naista ja vielä vittuun.... olenko nyt hetero?
- 44rqwdqw
Kai kävit HIV testissä ennen kuin panit naista
- bii 1
olin ensikertaa miehen kanssa kun olin 15 v mies oli aikuinen ja naimisissa
olimme 69 ssä ja runkkailimme laukesimme toisteemme suuhunkin ei
minusta ole tullut homoa olen naimisissa ja otan mieheltä suuhun ja annan
suuhun kun se on mahdollista ja hyvää on mies imee paremmin kuin nainen
olen mielestäni bi seksuaali enkä homo- himomuna
Se täytyy ottaa sellasenaan kun se tulee elämä, kulli jne. :) Ei kun jatka vaan imemistä ja runkkailua toisten kanssa se on sosiaalista toimintaa! :)
- tosimies6
No kyllä olet hyi hel*etti
- mies 16
minkä ikäinen oot?ota yhteyttä
- Mies34
Et ole homo. Tuskin kukaan toisen puolesta voi päättää mikä toinen on ja onko jotain siltä väliltä. Jos harrastaa joskus suuseksiä miehen kans niin voisin kuvitella että kyseessä on bi-seksuaalisesti suuntautunut.
- wannabe gay
miehet kuusysissä niin molemmat saa mällin suuhu hyvä
- sdd1
Tänä aamuna kaverilta suihin spermat nielin kaiken ja nuolin kullin puhtaaksi
Itsellä stayup sukat ja sukkanauhaliivit päällä nam m53v
- kokeillut
homostelu onn nastaa.saa joko suuhun tai suoleen.aina saa kuitenkin
- Mother2
Olet homo
- homo 2
lisää llisää miesten kesken mälliä kurkkuun
- hinttisaatana
ha gayyyyyyy
- ???????????????
Muuta asiaa????
- miehekästä toimintaa
jos mies ottaa parrua peräänsä tai suuhunsa.pääasia että sperma roiskuu . oikeaan seksiin ei akkoja tarvita
- m ottaa
heteroja ollaan mutta haluaisin kokeilla miltä tuntuisi ottaa suihin. jos on noin 20-30v jolta voisi ottaa niin voi ilmoitella, itäsuomesta tai lähistöltä niin katellaan. nielläkin voinjos halutaan, ja ajatus useammalta kuin yhdeltä kiinn. maili luukussa otan_otan@ ja loppuperään.
- huilu1
Eihän se ole mies, eikä mikään, jos ei pysty poskikuormaa ottamaan, kun siihen pystyy jopa naiset ja homppelitkin.
Miesten väliset imuttelut ja panot ovat pelkkää kakaramaista kikkelileikkiä, jossa ei ole kysymys homoudesta, vaan normaalista nautinnonhalusta ja estottomuudesta.
Naisten kanssa rakastellaan ja tehdään lapsia, mutta jos halutaan pitää kivaa, mennään kavereiden kanssa patukalle. Mies saa mieheltä parempaa suuseksiä, kuin naiselta koska imuttajalla on samanlainen vehje ja hän tietää tasan miten se toimii missäkin vaiheessa.
Sama se, kuka sitä huilua soittaa. Jos biisi on hyvä, niin kyllä se tanssittaa. - mällit kurkkuun
ja parrua peräsuoleen.ei kunnon seksiin naisia tarvita.
- kaappiin
Kaappiin takas ja heti ja ovi säppiin.
- Anonyymi
Ota poskeen niin on hyvä
- totuuskomissio
vaikea kysymys tuntematta asiaa tarkemmin, mutta et ole homo yhdellä ehdolla: olet itse nainen. Muussa tapauksessa aivan umpihomo!
- Tussuuntuhisija
Tarviiko tollasta edes kysyä? Mutta jos kerran muna maistuu niin senkus lutkutat jatkossakin!
- himo naiseen riittää
helewetin sekoäivä nää nykyajan biit tai heteroksi kutsuvat homot. ei mitään rajaa. enää elämällä. yritetään perustella vielä sotkujaan. pysykää piilossa saastuttamatta meitä normaaleja.
- Anonyymi
Naimisissa ollut yli 30 vuotta, imenyt kaluja kymmeniä silti pidä itteeni homona. Imettäjätkin yleensä varattuja ukm. T. M 64v
- Anonyymi
Ap ei sinun tarvitse miettiä sitä oletko homo. Jos tykkäät imeä ja juoda spermaa niin anna mennä vaan.
- Anonyymi
Mitä komistus. Tavataan
- Anonyymi
Olipa kokemus
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."432160Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.1801941- 1161362
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711160- 96972
Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli73919Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.78869Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki44855Ja tääkin vielä...
Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/1347931802- 54701