Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sperma

Miten sais sperman lentämään pitemmälle. Eli miten pystyis harjoittelemaan tai muuten tekemään asialle jotain.
Myös miten sais sperman määrää lisättyä. Nyt tulee n. ruokalusikallinen. Onko jotain valmisteita tai luonnontuotteita.
Orgasmini on aika voimakas, kuitenkin lento ja määrä mielestäni voisivat olla isompoa.
74260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minun pitäisi saada ties kuinka monta kertaa että saisin kasaan ruokalusikallisen, joten ole tyytyväinen vain.

Minulta taitaa oikeasti tulla aika vähän sillä naisetkin ovat muutaman kerran sanoneet että tulipa vähän ja niinäkin kertoina lasti on mielestäni ollut melko suuri.

Äänestä
  • Kyllä 5ml eli teelusikallinen riittää kun on täyttä tavaraa.

    Äänestä

kattonu vähän liikaa pokea???

Äänestä

Miksi sen pitäisi lentää pitemmälle? Eihän mulkku ole mikään paloruisku.

Äänestä
  • No tottakai sen pitää lentää! Luusereita kaikki joilla vaan pikkasen valuu...kunnon ruisku olla pitää.

    Äänestä

Parempi mitä vähemmän sitä tulee niin ei ole suu täynnä!

Äänestä
  • Mitä ihmeen merkitystä sillä on miehelle, tuleeko tavaraa tippa vai saavillinen? Höh!
    Mua ainaski tympii kun panon jälkeen (ja jos vielä on sattunut että pikaisen sellasen jossain autossa tai vessassa yms. paikassa) alkaa smegmat valua pikkareihin ja annas olla jos on sellaset byysat jalassa että läntti alkaa näkymään jalkovälissä kun joku litraheikki on roiskinut sisään! Ei kiva.
    Sitte se haisee vielä pitkään toosasta jos ei kaikki ole valunut ulos sieltä.
    Mieluummin nain sellasen kanssa jolta tulee vaan vähän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seetu kirjoitti:

Miten sais sperman lentämään pitemmälle. Eli miten pystyis harjoittelemaan tai muuten tekemään asialle jotain.
Myös miten sais sperman määrää lisättyä. Nyt tulee n. ruokalusikallinen. Onko jotain valmisteita tai luonnontuotteita.
Orgasmini on aika voimakas, kuitenkin lento ja määrä mielestäni voisivat olla isompoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu