Siinä vaiheessa

kun joutuu kuulemaan "sulta pitäis leikkaa jalat poikki" sun muuta samaa, alkaa tunteet kuolemaan. Havainnot on ollut hyvin ainutlaatusia.
1116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Liitty varmaan saman lafkan touhuihin. Ihmettele jos kukaan sano mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaiken jälkeen kirjoitti:

kun joutuu kuulemaan "sulta pitäis leikkaa jalat poikki" sun muuta samaa, alkaa tunteet kuolemaan. Havainnot on ollut hyvin ainutlaatusia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu