Kuntotarkastaja Akaasta

Tietääkö kukaan luotettavaa ja asiansa osaavaa kuntotarkastajaa Akaan alueelta. Olemme vähän kauempaa tulossa katsomaan alueelta omakotitaloja ja haluaisimme mielellään asiantuntijan mukaan. Toinen talo on v.-92 rakennettu tiiliverhoiltu ja alkuperäiskuntoinen ja toinen on puuverhoiltu vuodelta 2005.
1542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita johonkin fonectaan tms. hakusana rakennussaneeraus ja akaa. Sitten vaan soittelet läpi, kuka tietäsi jonkun, ketä suosittelee, jos ei itse voisi tai ehtisi katsomaan taloja teidän kanssa. Kysy samalla remonttitarjousta. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Savosta hämeeseen? kirjoitti:

Tietääkö kukaan luotettavaa ja asiansa osaavaa kuntotarkastajaa Akaan alueelta. Olemme vähän kauempaa tulossa katsomaan alueelta omakotitaloja ja haluaisimme mielellään asiantuntijan mukaan. Toinen talo on v.-92 rakennettu tiiliverhoiltu ja alkuperäiskuntoinen ja toinen on puuverhoiltu vuodelta 2005.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu