http://www.stara.fi/2013/01/20/edward-furlong-menetti-roolinsa/
Kun tuomion saatuaan, saisi myös potkut työstä, jos työpaikka oli?
Tosin tämä "herra" uskoo sen kuuluvan osana imagonsa.
Amerikkalainen näyttelijä Edward Furlong tuli aikoinaan tunnetuksi Terminator 2 -elokuvasta. Viime aikoina hän on ollut toistuvasti tekemisissä viranomaisten kanssa. Furlong pidätettiin äskettäin jo kolmannen kerran tyttöystävänsä pahoinpitelystä epäiltynä.
Ex-lapsitähti on viimeisimmän pidätyksensä myötä menettänyt roolinsa Other Plans -elokuvassa. TMZ-verkkosivuston mukaan Edward Furlongin edustajalle lähetetyssä kirjeessä tuottajat kertovat, etteivät he voi siirtää kuvauksia vankeudessa oikeudenkäyntiä odottavan näyttelijän vuoksi.
- Elokuva on viivästynyt jo tarpeeksi odoteltuamme Edwardin selvittävän lakisotkujaan. Nyt on aika siirtyä eteenpäin ja tehdä elokuva ilman häntä, tuottaja Joe Eckardt ilmoitti.
Tämä ei ole ensimmäinen kerta, kun Edward Furlong menettää elokuvaroolin sekoilujensa vuoksi. Myös marraskuussa näyttelijä sai potkut roolistaan Misled-elokuvassa jouduttuaan pidätetyksi niin ikään pahoinpitelystä epäiltynä.
Edward Furlong erosi vuonna 2009 vaimostaan Rachael Bellasta. Avioeron seurauksena Furlongille määrättiin kolmen vuoden lähestymiskielto tämän ex-vaimoon, joka väitti miehen uhkailleen häntä murhalla ja itsemurhalla. Edward Furlongilla tiedetään olleen myös pahoja alkoholi- ja huumeongelmia. Valkokankaan puolelta näyttelijä tunnetaan esimerkiksi elokuvista Terminator 2, American History X ja The Green Hornet.
Meillä on reservissä hyvää työvoimaa, jolla moraalinen tarve ja oikeus saada työtä, retkut pois.
Auttaisiko väkivallan kitkemiseen?
potkut
0
159
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986118KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495555Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja222757Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522639Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042026Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071758- 1141621
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro181583seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1241494Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1361459