Näytänkö mä susta mieheltä

;D
9151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tänne asti huomaa, mulk'u vaan puuttuu.

Äänestä

kieltämättä miehekkäitä piirteitä :)

Äänestä
  • Kertoisitkos mitä ne piirteet on? :)

    Äänestä

  • Olis kiva tietää kirjoitti:

    Kertoisitkos mitä ne piirteet on? :)

    kyllä tiedät :)

    Äänestä

  • Kurkaa peiliin kirjoitti:

    kyllä tiedät :)

    En huomaa oikeestaan yhtään mitään. Muutakuin viikset jotka nykin pois ;D

    Äänestä

  • Voin mä laittaa ne hiustenpidennykset ja rakennekynnet jos mä sitten sulle kelpaisin ( jos maksat) ;D

    Äänestä

oot ihan kamalan miesmäinen, naisellisuutta ei yhtään.

Äänestä

No joo. Kyllä sä näytät. Mut kukapa ulkonäölleen mitään mahtaa. Pidempi tukka voisi auttaa ja naiselliset vaatteet ja korvikset.

Äänestä

Mäkin oon nainen vaikka joskus onkin ns. ky*pä ottassa, ja mulkku luonteeltani välillä jos mulle ollaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen tietääkseni kirjoitti:

;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu