Mitä haluaisit kysyä lempi julkkikseltasi?

JulkkisHullu

Mitä haluaisit kysyä lempijulkkikseltasi ja miksi? Kuka hän on? Kysyn tätä koska tapaan lempi julkkikseni ensi keväänä enkä tiedä mitä kysyisin x) Kiitoss

15

721

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • työlainen käsin

      Matti Vanhanen Tumputatko mieluummin autotallissa vai ison kiven takana.

    • ruusunen 1

      vastaus,eikö ruususen kirjan välissä

    • tavis täällä

      En välitä julkkiksista. Eivät eroa muista ihmisistä. Syövät ja kakkivat niinkuin kaikki muutkin ihmiset. Minulla on neutraali suhtautuminen heihin.

    • T A K A T A A

      Aktin jälkeen haluisin kysyä uudelta Miss Helsingiltä-Olinks mä hyvä?

    • 180

      et sinä mustalle tytölle voimitään,tottunut isoihin muniin

    • Voi hitsi!

      Kun olen jo ohittanut fanitusiän.

    • mäkiharakka

      minä se olen Matti Nykäs fani. en tuomitse hänen yksityiselämäänsä,koska kenelläkään meistä ei ole siihen oikeutta.

      jokainen halukas meistä ois voinu yrittää samat mäki kuviot kuin hän.

      ei kukaan kykenisi samaan...

      menehän Matti Susannan luo ja valmistaudu niihin tuleviin arvokisa hyppyihin!

      KAIKKI ME HALUTAAN NÄHDÄ SINUT SIELLÄ!!!

    • tuksulta

      haluaisin kysyä, että kakkiiko hän pötköä vai palleroita.

    • vastailu

      Gwen Stefani: Ketä julkkista arvostat eniten ? Mistä saat inspiraatiota lauluihin tai muotivaatteisiin? Mikä sinua ärsyttää eniten?

      • levy-yhtiö vastaa

        Kaikkiin lauluihin on omat syyt ja tarinat, mutta sano mistä laulusta haluaisit tietää enemmän, niin vastaan mielelläni.


      • levy-yhtö vastaa

        Gwen Stefani on laulajana erittäin hyvä ja kiva, kun on suosittu. Gwen Stefani on tällainen hieman fiktiivinen ja sarjakuvasankarimainen monimiljönääritaiteilijahahmo, joka seikkailee musiikkivideoilla jos jonkinlaisissa ongelmissa. On ongelmia valtionpoliisin takia ei siksi, että verot olisivat jääneet maksamatta, vaan siksi, että on vaan muita syitä.

        Vaatteet ovat todellakin hienot, että tuskinpa tästä maailmasta oikeasti löytyy yhtään yhtä hienosti pukeutuvaa taiteilijaa, vaan Gwen Stefani on myös pukeutumisen edelläkävijä. Hän on tyyli-ikoni, jota voisi verrata legendaariseen Marilyn Monroeseen, mutta hän seikkailee musavideoilla, mikä tänä päivänä on naistaiteilijoiden ykkösformaatti.

        Levy-yhtiön puolesta terveisiä faneille!


    • marilynii

      No jos joku julkkis pitäisi valita, niin se olisi varmaankin se kaikkien aikojen "bimboblondi" Marilyn Monroe, tosin kyseinen hahmo ollut haudan levossa jo yli 50 vuotta, mutta kuitenkin... Tahtoisin kysyä häneltä miksi hän jumittui seksisymbolin osaansa eikä pyrkinyt siitä eroon kun niin kovin paljon siitä kerran kärsi? Tai siis ainakin niin nykyään väitetään.

    • 360

      suomessa ei ole yhtään julkkista,

    • Peuski Taltonen

      Kysyisin jotta; kävikö kippeesti kun järki lähti??

    • kysyisin

      kaikilta Tauskin ex-muijilta, että eikö järki päätä pakota, kun nyrkkiä saitte ja
      kuitenkin jäitte.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      309
      3055
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      61
      2353
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      124
      2057
    4. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      349
      2043
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      127
      1733
    6. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      67
      1399
    7. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1395
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1337
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      69
      1270
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1243
    Aihe