Taas nastarenkailla kolari

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013012116584513_uu.shtml

Ja idiootilla vielä paremmat edessä.
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aiheuta, vaikka olisivat miten huonot!

Kolarit aiheuttaa kuljettaja joka ajaa väärää tilannenopeutta.

Äänestä

katsomassa renkaat

Äänestä

Niin oli varmaan jotkut eurooppanastarenkaat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hohhoijakkaa...... kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013012116584513_uu.shtml

Ja idiootilla vielä paremmat edessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu