eikä auta jatkossakaan, ainakaan Tapparaa vastaan joka on alistanut stadin joukkuueet lopullisesti, se on nähty!
Vastaukset 2
- Suharisky
Jatka vain mustanmakkaran ahtamista hanuriisi. Tosipelit alkavat reilu kuukauden päästä. Metsolan kuula ei tule kestämään pudotuspelipaineita, alkaa imurointi.
- Niin alkavat joo...
mutta ifk pelleporukka ei ole niissä karkeloissa mukana, Tappara on. Eli työntele sinä vain ihan mitä makkaraa tahansa anukseesi, saat itse päättää värin.
Ja joo, kato on se metsola parempi kuin teidän seulanne ja Noronen (nhk mokke) tulee vielä avuksi, eli älähän hätäile, kyllä se kulta taitaapi manseen päin lähteä kun te ifk ja jokeri neidit olette jo uimarannalla stringit päällä leikkimässä vesisotaa kun MIESTEN pelit vasta alkaa :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1411604- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69956Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi307856- 68743
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56733- 37629
- 62612
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7601Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33571