eikä auta jatkossakaan, ainakaan Tapparaa vastaan joka on alistanut stadin joukkuueet lopullisesti, se on nähty!
Vastaukset 2
- Suharisky
Jatka vain mustanmakkaran ahtamista hanuriisi. Tosipelit alkavat reilu kuukauden päästä. Metsolan kuula ei tule kestämään pudotuspelipaineita, alkaa imurointi.
- Niin alkavat joo...
mutta ifk pelleporukka ei ole niissä karkeloissa mukana, Tappara on. Eli työntele sinä vain ihan mitä makkaraa tahansa anukseesi, saat itse päättää värin.
Ja joo, kato on se metsola parempi kuin teidän seulanne ja Noronen (nhk mokke) tulee vielä avuksi, eli älähän hätäile, kyllä se kulta taitaapi manseen päin lähteä kun te ifk ja jokeri neidit olette jo uimarannalla stringit päällä leikkimässä vesisotaa kun MIESTEN pelit vasta alkaa :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 361932
- 41610
- 31526
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne59452- 37435
- 54411
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6397Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14393- 40391
- 32381