AUDI A6 2.5TDI -95

AUDI A6 2.5TDI -95
Kirjoittanut: pete, 8.8.2004 klo 18.30

miten ohjelmoida keskuslukon/hälyyttimen kaukosäädin lakkasi toimimasta patterissa on kyllä virtaa ainakin valo toimii ja vaihdettu n.2kk sitten
1508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..uusi kake, siellä ohjelmoivat sen uudelleen, vaikka patterit on yes, niin kake on paskana, alkaa syömään pattereita tiuhaan tahtiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pete kirjoitti:

AUDI A6 2.5TDI -95
Kirjoittanut: pete, 8.8.2004 klo 18.30

miten ohjelmoida keskuslukon/hälyyttimen kaukosäädin lakkasi toimimasta patterissa on kyllä virtaa ainakin valo toimii ja vaihdettu n.2kk sitten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu