eli tekisi mieli ostaa tossa keväällä-kesällä tollanen jonkunäkönen katu mönkijä! ja nyt tarvisin vähä apua että mikä merkki olisi hintalaatu suhteeltaan hyvä? ja toine kysymys, koska koen olevani jollain asteella "amis" niin haluisin tietenkin näyttävät vanteet, niin onko siihen jotai koko rajaa? eli saisiko esim 15" laittaa alle? JA vielä viimiseksi varmistus että saahan autokortilla ajaa mönkijää? Kiitos etukätee ja imase jos tuut jottai aukoo ! :D
Mönkijän hankkimis touhui! Apua!
joshua3
1201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Joo laita vaan kunnon vanteet. Eikä niitä niin aina kannata kysellä. Laittaa vaan ja ajaa, tommoset 15 tuumaiset on vielä ihan pienetkin. Ja autokortti riittää.
Yammu ja suitsa pysyy jotenkin nipussa. Polle, catti ja canami on melkoisen vikaherkkiä, varsikin canamin joutuu melkein joka keikalta hinaileen kun söhöt reistaa.